Оплакване от Администратор

Модератори: zolfeca, Jailbreak Админи

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1378
Контакти:

Оплакване от Администратор

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 25 юни 2018, 01:34

Оплакванията ви трябва да съдържат следното:

1. Ник на въпросния администратор.
2. Линк към демото съдържащо нарушението на администратора, което трябва да запишете или снимка.
3. Причината защо точно се оплаквате от даден администратор.

Важно съобщение!
Оплаквания от Администратори без представени доказателства няма да бъдат взимани под внимание!
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Потребителски аватар
weepz
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 11
weepz ✞’s avatar
Loading…

Re: Оплакване от Администратор

Мнениеот weepz » 02 мар 2019, 17:35

1. Ник на въпросния администратор. D34d1y
2. Линк към демото съдържащо нарушението на администратора, което трябва да запишете или снимка.
http://prntscr.com/mrx0s3
http://prntscr.com/mrx0zh
(Снимките са направени от деня в който играчът пусна кандидатура, за това реших за правилно да се оплача в този раздел)
3. Причината защо точно се оплаквате от даден администратор.
Преди да стане администратор, играчът често обиждаше другите играчи. Има още много случаи как обижда и по voice chat-a, но за съжаление няма как да го докажа.
A$AP

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 02 мар 2019, 18:15

Правата на Админа са премахнати.
Searching for brain....

Потребителски аватар
zolfeca
Сървър Отговорник
Сървър Отговорник
csgo Мнения: 172
zolfeca’s avatar
Loading…

Мнениеот zolfeca » 02 мар 2019, 18:32

И следващия пък като правиш доказателства за нарушения на даден играч/админ се оплаквай в същия ден, а не си пази доказателствата за деня, в който на теб ти е изгодно.

Потребителски аватар
Mussolini
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 5

Мнениеот Mussolini » 14 мар 2019, 17:44

1. China#1
2. https://dox.abv.bg/download?id=5207eb025e
https://imgur.com/2HjSxbP
3. Случката е следната - Закупих от jbshop-a услугата "be a bird", което ти позволява да летиш и т.н. След като си го взех въпросният администратор си даде гравитация и започна да ме гони и стреля, което е злоупотреба с админските права. Имаше още 6 живи затворници, следователно не съм бавил играта, нито съм пречил по някакъв начин.

Потребителски аватар
China
Jailbreak Админ
Jailbreak Админ
csgo Мнения: 12
Контакти:
China #AFTERMAN’s avatar
Loading…

Мнениеот China » 14 мар 2019, 18:54

weepz я кажи защо си правиш други ацц и влизаш да играеш в servera като си банат !!! и да ми стоиш на онзи облак 2 рунда подред няма как да стане :)

Потребителски аватар
Mussolini
Потребител
Потребител

Мнениеот Mussolini » 14 мар 2019, 22:18

weepz я кажи защо си правиш други ацц и влизаш да играеш в servera като си банат !!! и да ми стоиш на онзи облак 2 рунда подред няма как да стане :)

Ако може да попитам защо постоянно ми триете отговорът?

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 14 мар 2019, 22:20

Когато се изкаже Админ се изчаква мнение от Отговорник на сървъра или Администратор, което означава да изчакаш.
Searching for brain....

Потребителски аватар
Mussolini
Потребител
Потребител

Мнениеот Mussolini » 15 мар 2019, 20:06

1. China#1
2. https://imgur.com/h3R0CET
3. Причината защо точно се оплаквате от даден администратор. - Случката е следната: Администраторът беше ct сам, и никой не искаше да влезе да играе ct с него, поради факта че по мапа има много оръжия и е трудно за командване. Следователно когато метне някой ct автоматично, той се връща затворник. На края дадения администратор се ядоса и каза "Следващия, който влезе ct и мине отново терорист ще бъде ct баннат", което е напълно безмислено. Играчът е метнат автоматично е в пълното си право да премине затворник и няма никъква вина че е бил ct.

Потребителски аватар
Mussolini
Потребител
Потребител

Мнениеот Mussolini » 15 мар 2019, 20:43

1. Valioo
2. https://imgur.com/UXMtbpz
3. Причината защо точно се оплаквате от даден администратор. Случката е следната: Явно случайно съм влязол ct, като съм избрал ct за отбор като съм влизал и ме е включило в que-то (според valioo), а според мен ме метна на рандом. Понеже аз не исках да съм цт и очевидно съм влязъл случачйно, пуснах ден (който е 3 рунда), защото знаех че няма да ме съживят след като мина затворник. На третия рунд от деня отново ме метна на рандом и когато умра щях отново да мина затворник. И на него му хрумна гениалното оправдание за бан от ct "no mic", въпреки че нито съм искал да бъда цт, нито съм участвал в рунд в който се командва и имам микрофон.

В заключение разбрах че избирате хора за администратори, които според мен никога не са играли jailbreak. Смятам че трябва да избирате хора които имат опит в тази област и добре знаят правилата на jailbreak-а. Много често виждам да правят грешки като warden-и, които не се отразяват на хората които играят, защото като цяло малко хора в cs:go българското общество разбират как се играе. Уверен съм че ако влезе някой играч, който е играл jb с години в 1.6 или в чуждестранни сървъри ще се отчая от положението (вече е ставало).

Върни се в “cs6.csgo.bg - JailBreak”