Оплакване от сложен бан/гаг/мют

Модератори: zolfeca, Jailbreak Админи

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1209
Контакти:

Re: Оплакване от сложен бан

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » пет апр 12, 2019 12:18 am

Ти не си бил във сървъра когато си получил гага , но гага ти е поставен докато си бил във сървъра,а тук можеш да си чуеш първичните звуци , които започват от 2:49:50 и приключват на 2:52:00 https://www.twitch.tv/videos/409472219
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Потребителски аватар
HeAdSh00TeR
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 14

Мнениеот HeAdSh00TeR » съб апр 13, 2019 1:01 pm

1: HeAdSh00TeR
2: https://steamcommunity.com/id/Headsh00terxd/
3:Бях баннат поради причина " Inappropriate Language" Първо за дена и после по някаква причина стана 1 седмица, не съм гледал демото, но не си спомням да съм псувал чак толкова за да заслужа 1 седмичен бан... Искам бана да ми бъде премахнат тъй като трябваше да изтече днес в 12 часа, тоест че трябва да съм ънбан
uwu

Потребителски аватар
zolfeca
Developer
Developer
csgo Мнения: 98
death’s avatar
Loading…

Мнениеот zolfeca » съб апр 13, 2019 1:07 pm

Имаш 4 бана по 1 седмица. Предупреждавани сте МНОГОкратно да спрете с лошото държание в сървъра и вие продължавате. И ето сега ти казвам, следващия път като влезеш пак да викаш и да псуваш, бана ще ти бъде 1 месец.

Потребителски аватар
peshoss
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 21

Мнениеот peshoss » съб апр 13, 2019 2:06 pm

1) Никът със който сте баннат : peshos
2) Вашето SteamId (+снимка) : STEAM_0:1:64778183 , steamrep , снимка
3) Причината поради, която смятате защо сте баннати несправедливо: Бях написал 3 реда един след друг в тийм чата, повода за които беше подтик на другите играчи към бунт, това редовно се случва и не мисля че 3 реда се равняват на 7 дена silence.

Не става въпрос за бан, а за silence, няма точен раздел за това и го пуснах тук. линк към silence-a
Изображение

Потребителски аватар
disgrace
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 1

Re: Оплакване от сложен бан/гаг/мют

Мнениеот disgrace » нед апр 14, 2019 6:00 pm

1) Никът със който сте баннат/гагнат : Where the fuck I am
2) Вашето SteamId : https://steamcommunity.com/profiles/76561198449904789
3) Причината поради, която смятате защо сте баннати несправедливо:
Ситуацията е следната :
В петък влиза някъв китаец China # AFTER някой си и ми сложи бан от CT с причина масов фреекил. Трансферна ме Т и не ме respawna.
Пиша аз в чата : не фреекилвам имат си команда ве за к'о ме метна Т. Той вика писа ли му били в стеам ,че фреекилвам :@.
След което го питам на воис чата : > Кажи ми адекватна причина за к'во ме банна ? | Той ае брат ти чувал ли си се въобще -
и ме мютна Изображение за 1 час.
Ей тия правила за к'во са уе за красота viewtopic.php?f=68&t=743
Да предположим , че микрофона ми не се е чувал,нещо смущение от устройство...etc Дде ама не бях уардена аз тогава.
Quantom взе wardena дава им команда да замръзнат в изолатора , те го убиха на бунт ... избунтиха също и другия CT руфляк къде нищо не пази той главата си гледа, съответно аз реагирам и убивам двамата бунтари който убиха уардена и полицая REBEL REBEL REBEL REBEL!!
ИМАМ ПЪЛНО ПРАВО ДА ГО НАПРАВЯ, не съм фреекилнал никого!
На гътах и всички които тръгнаха да бунтят и да отиват към оръжията имат си команда 4 човека си останаха в изолатора живи и здрави.
Изображение
То админите не знаят правилата, камоли другите.
И China#AFTERnqkoi si метна един п****ас с ник Mercedens-Benz в отбора на CT. Ей тоя къде не спря да псува и да обижда извадете чата как се реди ама яката.. ,него няма кой да го мютне и гагне нали...ест
Влиза той като CT навира ми се и ме уби без причина. След което пиша аз !фреекилл , команда няма братче уардена пален игнор..
5 ти ден от както влязох за 1-ви път в тоя сървър. На втория ден ме фреекилнаха за - ЗДРАВЕЙ и ЗДРАСТИ-.
Няма кой да ти обърне внимание тунелища гунрооми седят отвътре стрелят пазят убиват авеее АНАРХИЯ.
Псуват обиждат фреейлват и админи и играчи по едно време викам тука май си е нормално да се реди Ъ, нито гаг нито нищо.
Вчера пък тъкмо влизам в сървъра на 50-тата секунда пусна буквално за 4 сек да си пробвам микрофона айдее гаг 30 мин
ни лук ял ни лук мирисал от някой си.
Има едно лапе пей тралала келе** малък псува на китайски няма гаг няма нищо играй си лапито.
Авее к'во да ви кажа неадекватници от всякъде. Питай ти admin buster muster кога се влиза и излиза от тунел и той не знае...
Те правилата не знаят.. ко да играя ве :D :D :D

*DEAD* [SAVAGEMODE] la muerte : china e kaval
-

TAKA E . Кавал е ....последна дупка на кавала

[JBBOSS] la muerte : Админите са бавноразвиващи малко

Такива са е

Напрай т'е ме мене админ да ги изрина с лопатата е

Най ми харесва Valio samo , викат , че миришел на рози , ама знае т'ва туй онуй момчето справя се чат пат :lol:

:-----------------:
-------Edit------

Шефе смешно е да, чудя се да се смея ли, да плача ли. Сефте влизам в тоя форум , и демо имам и скрииншот се прави лесно
ама келл файда. Адднете ме в ДИСКОРТ мипортд ТеамСпеййк ТУИНСПИЙК ако щете... ама КЕЛФАЙДА
Ма те са във сървъра и играят и аз им пиша в @админ чата те бият игнор. Питай ти китаеца 3 мапа подред му пиша той бие игнора.
Не съм искал да се оплаквам ( да мрънкам ли) не си падам порта ве нямам за цел да хейтя когото и да било.
Добре , че е майтапа да си кажем истината. Естествено , че тия неща където си ги писал са на майтап, аз не се заяждам, аз съм мн широкоскроен човек :Д нося на ирония и на майтап
Кого ще изривам аз ест , че е на майтап, в никаква посока не съм тръгнал.... те ся ще има да се заяждат къде си мислят ,че ги хейтя и нападам. Ама да се стегнат малко. А какъв шанс за админ ве има една приказка : - то който плуе колектива, колектива му го нацепва колективно. Нямам амбииции да се правя е .Аз обичам да си играя за кеф, не съм искал да се оплаквам факт к'во се получи ->>
ТЕГЛИХА ми май*а*та , ФРЕЕКИЛЛНАХА МЕ и накрая на всичкото отгоре ми туриха бан , а един не съм фк-нал :roll: ко съм виновен пък аз
ко да играя
Последна промяна от disgrace на нед апр 14, 2019 9:36 pm, променено общо 3 пъти.
Изображение

Потребителски аватар
zolfeca
Developer
Developer
death’s avatar
Loading…

Мнениеот zolfeca » нед апр 14, 2019 6:53 pm

За оплакването на : Where the fuck I am
Доста смешно оплакване бих казал. Като за начало мога да кажа, че за всяко едно нещо може да се направи демо, снимка, доказателства и да се докладват във форума. Има редовни играчи, които докладват нарушителите във форума и по този начин те помагат, а ние наказваме. Като толкова много мрънкаш как редовно имало нарушители и ти можеш да помогнеш малко, като докладваш, било то с доклад или да пишеш на някой админ или в дискорд.
Относно нещата, които съм написал за админите, че са кавали, бавноразвиващи и подобни, всичко е на майтап и това го знае всеки с малко повече мозък. Въпроса е, че когато вие тръгвате да обиждате и да правите заядливи коментари, вашето не е с цел майтап, а си е направо заяждане. Няма никакъв проблем да има такива майтапи с думи, които не са толкова обидни (тъп, бавняр,бот,смешник,кавал)...
НООО доста често това се прави именно с цел да се заяждате и все повече да се псува в сървъра!
А ти с твоите изказвания как ще изриваш не знам си кой, си тръгнал в доста грешна посока. Вместо да тръгвате срещу админите, бъдете полезни за сървъра и самите вие имате шанс да сте админи. А нужда от админи има и то сериозна, това всеки го знае!

До пешоооососа, изчакай отговор от садномейбейес

Потребителски аватар
KartofAK47
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 6

Мнениеот KartofAK47 » нед апр 14, 2019 10:24 pm

1) Никът със който сте баннат/гагнат : KartofAK47-csgo.bg
2) Вашето SteamId (+снимка) : STEAM_1:1:456938034
3) Причината поради, която смятате защо сте Банати несправедливо: не си админ и не пиши в зелено
Банат съм от : Web Ban
същност бях копирал един линк за форума а тои беше в зелено едно момче искаше линк за форъма да види правилата аз му го дадох и .....
банн

Потребителски аватар
zolfeca
Developer
Developer
death’s avatar
Loading…

Мнениеот zolfeca » нед апр 14, 2019 10:39 pm

https://imgur.com/a/o7QiJ2F
И като те питат защо пишеш в зелено : админ съм. Позна ама не. +1 предупреждение за наглостта ти.

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1209
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » пон апр 15, 2019 8:38 pm

1) Никът със който сте баннат : peshos
2) Вашето SteamId (+снимка) : STEAM_0:1:64778183 , steamrep , снимка
3) Причината поради, която смятате защо сте баннати несправедливо: Бях написал 3 реда един след друг в тийм чата, повода за които беше подтик на другите играчи към бунт, това редовно се случва и не мисля че 3 реда се равняват на 7 дена silence.

Не става въпрос за бан, а за silence, няма точен раздел за това и го пуснах тук. линк към silence-a
Намален ти е до 2 дни, за напред не спами , един път е достатъчно да го напишеш !
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Потребителски аватар
zakwow2
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 28

Мнениеот zakwow2 » ср апр 17, 2019 10:20 pm

1) Никът със който сте баннат/гагнат : smoki - memento mori
2) Вашето SteamId : STEAM_1:0:233312350
3) Причината поради, която смятате защо сте баннати несправедливо: Искам личен отговор от господин Sad. Не разбирам защо ме банна, за 2 месеца след като, нито съм скамвал от супер много време, нито да съм псувал скоро време, причините са scam , swearing , dump. Позволете ми да ги оборя, за псуването, буквално бях влезнал в сървара за 2 минути и господин Боби, от нищото започна да се заяжда с мен с думите "То смоки щот не е админ е саднал".Така, аз нарочно не пуснах втора кандидатура, по простата причина, че не желая да наглеждам глупостите на играчите, първата кандидатура беше напълно с насмесшка, а това че я отказа изобщо не ми променя настроението. За псуване и тн, съмнява ме да не знаете за Gag, Mute, Silence. За скамовете, не съм скамвал от повече от половин година, господин Колев. Това, че бях скамнал хора от минигеймса и Вие се сетихте да ме накажете след близо 2 години след тези скамове, не мисля че сега е момента. Тоест вече е изпуснат. Това че направих 600 долара със залагания и тн, с начало от минигеймса, не разбирам защо Ви нарани ? 3.Какво подяволите значи "dump"? Ако сте имали предвид думата за глупав човек "dumb", бих ви разбрал, всеки допуска граматични грешки.
За моя изказ, " не искам да наглеждам група бездарници", всеки админ би ви го казал, господин Колев, това че изкарвате пари в Германия и плащате хоста и затова сте "Owner", много ясно, че когато Вие влезнете, сърварът ще мълчи.
Оплакването е лично към господин Sad yes maybe !
П.С. Ако не ме бяхте блокирали в discord, можеше направо там да се разберем.
Последна промяна от sムd?Yes?mムybe??? на ср апр 17, 2019 10:29 pm, променено общо 1 път.
Причина: Ти нямаш място в тази верига, потърси си друга.

Върни се в “cs6.csgo.bg - JailBreak”