Оплакване от сложен бан/гаг/мют

Модератор: Jailbreak Админи

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1642
Контакти:

Re: Оплакване от сложен бан/гаг/мют

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 10 авг 2019, 12:43

1- 552 нито ми е приятелка нито ми е пращала каквито и да е било скрийншотове, няма как да го направи защото нито я имам в Стийм нито фб/инста или където и да е било в социалните мрежи.
2- получил съм 3 съобщения от 3 различни играчи , че с блокса тролвате играта и че се спамят спам съобщения от негова страна.
3- Много ми е чудно как си правиш някакви изводи и решаваш да пишеш пълните глупости без дори да знаеш кой какъв ми е.
4- Демотата , които съм прегледал са 3 на брой и там се виждат интересни случки, а както казах и в оплакването на блокса 552 ще бъде банната за обиди -https://www.mediafire.com/file/scnp29t5 ... 3.dem/file https://www.mediafire.com/file/21qwhpzs ... 2.dem/file https://www.mediafire.com/file/yyuhafbs ... 1.dem/file
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Потребителски аватар
pyr0
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 9
Nyd’s avatar
Loading…

Мнениеот pyr0 » 10 авг 2019, 14:37

1. Е явно тя просто заплашва всички със сада и как, ако каже нещо на сада веднага ще ги банне, а за жалост не съм орангутан и съм наясно за съществуването на discord. А къде съм споменавам фб/инста не знам.
2. Първо аз не съм блокса?
3. Как си правя изводи вече споменах от по-горния коментар. И факта, че се появи за по-малко от 1 час, за да ме баннеш, а във сървъра има мапове от месеци, които са или напълно бъгнати и не функционират (като мапа, в който се отварят вратите = фд с един бутон в една от килиите) или пък че kwejsi се повтаря два пъти и аз това съм го казал в момента, в който ъпдейт-нахте мап листа и той все още се дублира, или пък че има мапове, в които половината игри на функционират. (Бонус на RAGE мапа като изключим, че 2 от 4-те игри в мапа не работят има бутон, който пуска friendlyfire на всички, а се предполагаше, че маповете са "проверени"). Та така с тези проблеми, които текат от месеци и месеци наред и всички знаем за тях и никой не им обръща внимание (btw админите знаят много добре преди да ми кажеш, че никой не е докладвал във форума), ето така просто за половин час да се появиш и да ни баннеш за по 2 седмици е малко странно, а?
4. О да любимата ми част демотата!
1) Тук не съм бил ct и не правя нищо нередно. Но от друга страна го погледнах наново и открих бонус обиди към играчи от сорта на "ходи се самоубий бе глупак" от 552. И доста хора, които не знаят какво правят във ct, но все пак са там, но на вашите админи, които camp-ят в gun room в продължение на 3-4 минути без да излизат от него - не може да се вярва.
2) Какво правя тук не знам. Просто съм ct и си играя играта. Нито съм freekill-вал, нито съм troll-вал някой.
3) Кефи ме как всичките демота са пълни, но последното спира точно там, където бави 20 минути и псува всички на майка след това. Сякаш е направено точно, за да ни баннете ;). Повторно защо ми пращаш демота, които са направени за bloxa?
4. Първо каза, че ще е гагната. Сега казваш, че ще е банната. Кое от двете, защото аз лично се обърках?
5. Нека да си дойдем на думата. Вашите админи, които не минаха през тест период.
1) GOTAPLAYBG - Не банва никой за нарушения при ctban. Преди да стане админ, АБСОЛЮТНО целият сървър знаеше, че той стои с часове да афк, за да фарми часове за админ. Вчера или по-миналия ден кампеше в gun room в продължение на 3-4 минути. Каза че няма да се ctban-не, но след като някой от играчите го заплаши с демо, той се отказа от решението си и се ctban-на сам. Избягва да gag-ва, mute-ва или ctban-ва, който и да е и също така имам скрийншот как си дава hp като е ct, защото е на малко живот и още стотици нарушения и abuse на админски права.
2) Anix - Преди да стане админ влизаше по 1 път в месеца в сървъра. Не знае правилата. Всички го познаваме какво е правил от minigames-а и аз пък особено при положение, че играя още от времето на косача. Всички му знаем номерата, а ти пък съвсем. Няма никакво познание на правилата и кара играчите да рисуват "хуй" като игра за jb, докато е warden. Също както gota-та, докато не му се каже нещо или не почнем да му спамим - той отказа да се меси в спорове, нещото за което беше баннат блокса беше рекламация, а точно вчера anix-а само гаг-на за 60 минути играч, който рекламираше и пращаше ip на друг csgo сървър. Също така даде gag на човек, който пише с цветни букви нарочно, а всички знаем, че това е за бан или поне аз така го знам по информация на целия админски състав, който се отказа от сървъра. (и съм виждал да се банват играчи за това)
3) Magisk - Поредният админ с абсолютно незнание на правилата. Малко преди тази случка той се опитваше да ме натопи, защото имаше хора стъкнати на цветовете (защото на този мап, когато загубят и паднат и го спреш веднага се стъкват и трябва да го пуснеш наново), а warden-a беше тръгнал много напред и ни каза да идваме, при което аз споменах, че трябва да ги убие и wardena просто ми каза да цъкна бутона, защото и без това няма къде да бягат - те бяха стъкнати. Но админа е жаден да gag-ва, mute-ва и т.н. При което почна да ни заплашва, как ще бъдем баннати и т.н. Разбира се не се случи.
Като бонус преди този мой бан:
1) Спамил съм над 100 съобщения в админ чата, което е за абсолютен бан, но админа (GOTAPLAYBG) ми позволи да си пиша там в продължение на 2 мапа, докато бях гаг-нат. Да, тук тролих и да беше нарочно, защото съм напълно сигурен, че никога не е чел правилата на сървъра, а е server admin.
Вече не ми пука за бана ми, така че ето въпросните скрийншотове как спамя пред готата в админ чат-а и как си дава hp като ct, защото е на малко:
https://prnt.sc/oqw3pf
https://prnt.sc/oqw3vh
https://prnt.sc/oqw48k
Ето вече имаш причина да ми задържиш бан-а, ако се чувстваш комфортно можеш и да го увеличиш.
Е вече всички знаем какво се случва в сървъра и за какво става въпрос в тази турска сапунка :). Вече загубихте и последните си активни играчи след старите админи, които бяха единствените нормални хора в сървъра. Jailbreak ще свърши както minigames, разрушен от малките деца, които са сложени за админи.
Не си прави труда да отговаряш, просто го искам публично - да знаят хората за какво става на въпрос.
wallhack

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 10 авг 2019, 16:16

Пак ти напомням , че с този потребител нямам контакт и си е така , ти ако искаш си вярвай.
Когато има бъгове по маповете то е редно да се съобщи за тях.
Ако аз не съм влизал във сървъра , как съм на 20 място в Геймтракер , не мислиш ли че се изхвърляш вече.
Ако някой има оплакване от Админ то може най - спокойно да си пусне оплакване и то ще бъде разгледано, а със писане само няма как да стане всеки може да напише 30 реда как Админа го е банвал или не си е вършел работата.
За 552 съм казал , че ако продължава с обидите ще бъде банната/гагната, както се подразбира гага не работи задари ЖБ мода , което довежда до факта , че ще е банирана.
Всеки , които е станал Админ тук съм виждал как играе във сървъра и как командва и за момента играчите, които са си пуснали кандидатури това са играчите , които съм решил че ще се справят с правата си.
На ГОТА съм му казал още преди 2 седмици да не стой АФК във сървъра и след това се вижда от Геймтракер , че не го е правил.
Ти не знам колко активен и стар играч си , но като ти погледна активността за последният месец то тя се свежда до 10 влизания тук.
Не знам как решихте всички и си набивате на "Манерките" , че сървъра ще умре след като този месец сървъра за първи път достигна ранк топ100 в Геймтракер Изображение, друг е факта че започнах да чистя играчите които тролват или спамят във сървъра , за това се извинявам че започнах да обръщам още повече внимание на сървърите и да се грижа те да са изчистени от токсик и трол играчи.
Сам си казваш , че си спамил и после питаш защо си баннат , това сега като признание или оплакване да го приема се чудя...
Ако малко се чудеше как да се подобри играта тук то щеше да пуснеш мнение с бъговете по мапа и не ми излизай нито ти нито някой друг с думите "Админи знаят", Админите не могат да коригират нищо по сървъра само аз , Божо , или Картофа можем да едитнем което и да е било ЦФГ.
Демотата се казват bloxa защото аз съм решил така да ги кръстя и са изтеглени веднага щом са ми сигнализирали за вашето поведени във сървъра и това което аз видях е достатъчно за бан.
Не малко хора изядоха бан за цветен чат това може да се провери в банлиста и също така за трол спамене по микрофона или обиди.
Не знам къде се повтаря един и същ мап 2 пъти след като това е Mapcycle цфг то и от това ЦФГ сървъра пуска следващият мап - http://prntscr.com/oqx03x
Searching for brain....

Потребителски аватар
HeAdSh00TeR
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 30

Мнениеот HeAdSh00TeR » 12 авг 2019, 00:23

1.HeAdSh00TeR
2.https://steamcommunity.com/id/Headsh00terxd/
3.Аз бях най-доброто момче от всички, защо аз получих "перна" бан от любимия ми сървар :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 12 авг 2019, 00:24

И перма бан ще получиш от тук и сме готови , като продължавате с лиготията си и не знаете правилата на сървъра така ще е.
Бана ще го премахна когато аз реша!
Searching for brain....

Потребителски аватар
HeAdSh00TeR
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 30

Мнениеот HeAdSh00TeR » 12 авг 2019, 00:24

okei 6efe!
Последна промяна от sムd?Yes?mムybe??? на 12 авг 2019, 00:25, променено общо 1 път.
Причина: Хайде приятна 30 дневна почивка.

Потребителски аватар
6efe6totaka
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 1

Мнениеот 6efe6totaka » 12 авг 2019, 00:30

6efe mnou si gaden ;c

Потребителски аватар
Sponge
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 42
Sponge’s avatar
Loading…

Оплакване от сложен бан

Мнениеот Sponge » 12 авг 2019, 15:37

Защо изведнъж бана ми от 1 седмица стана на 1 месец :?:
Ако има грешка, има и прошка.

Потребителски аватар
Sponge
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 42
Sponge’s avatar
Loading…

Мнениеот Sponge » 12 авг 2019, 23:50

Sponge Bob | csgo.bg
Бях баннат за 1 седмица и на следващия ден гледам бан листа и виждам,че съм баннат за 1 месец и просто искам да разбера защо.
SteamID-STEAM_1:1:467399343
Ако има грешка, има и прошка.

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 13 авг 2019, 10:55

Защо ли ви удължих бановете на вас хубавци. Какво решихте да направите след като ви баннаx и 3 мата за тролене решихте да посмапите в YouTube/IG каналите ми. За това сега ще се научите и на уважение и да си изтърпите бановете, а ако решите да се правите пак на отворковци и да спамите мога да ви направя бановете Перма ;)
Searching for brain....

Върни се в “cs6.csgo.bg - JailBreak”