Оплакване от сложен бан/гаг/мют

Модератор: Jailbreak Админи

Потребителски аватар
Jon Snow
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 13

Re: Оплакване от сложен бан/гаг/мют

Мнениеот Jon Snow » 18 авг 2019, 23:11

1) Itachi Uchiha
2) https://steamcommunity.com/profiles/76561198221411712/
3) Мисля, че ме цт баннаха несправедливо и искам да бъде премахнат, а ако наистина съм нарушил правилата, намален. Осама беше warden и даде на играчите да минават кз-то. Каза, че играят до 5ма минали го, а които излезе и не го минава- умира. Имаше няколко играчи, които явно са решили, че не могат да го минат и влязоха в give up, което според играта и зададената команда автоматично означава, че са загубили. Осама каза да не ги убиваме, а аз убих двама. Според правилата на сървъра е позволено да бъдат убивани терористи, които не са изпълнили командата, а тя беше да минат кз-то. След като убих двама, Саш ме цт банна 120 минути за фрийкил, което не мисля, че е справедливо. Малко след това Осама сам каза, че е щял да ги убие, но искал да фарми килове на ножа. Не знам дали оплакването ми е за тук, но все пак го пускам.
4) Нямам демо. 18/08/19 10:35 pm.

Потребителски аватар
navi sash9206
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 12

Sash ОТГОВОР

Мнениеот navi sash9206 » 19 авг 2019, 18:55

Здр ctbannah те защото Osama изрично каза, че който не може да го мине да отиде на give up и да не ги убивате, а ти изби не по малко от 5 човека а в такъв случай няма как да се даде freeday на повече от 5 човека и за това те ctbannah а това, че wardena е щял да ги убие не съм го чул от него аз разбрах, че ще им е давал по лесна игра!

Потребителски аватар
Jon Snow
Потребител
Потребител

Мнениеот Jon Snow » 19 авг 2019, 19:31

Моля админа да погледне демото. Да, Осама каза да не ги убиваме, но според правилата те са нарушили зададената команда и умират. Не съм убил 5 човека, а само 2ма. На демото ясно се чува как Осама казва, че просто е искал да фарми килове на ножа. Също така, днес Осама фрийкилна целия сървър, а на въпроса защо не е цтбан ми беше отговорено: Различен админ, различни правила. Не мисля, че това е адекватно поведение на админи. Цт бана ми беше напълно незаслужен и моля да бъде прегледано демото.Искам само да добавя, че според мен, не е ок да се лъже така. Съжалявам, че се повтарям, но нека се погледне демото и Сад-а сам да прецени ситуацията. Не съм убил нарочно никого и със сигурност не съм убил 5 човека. Не знам защо коментираш Саш, при положение, че дори не си следил voice чата и командите, които дава. Разбирам, че си нов админ и се опитваш да поддържаш реда в сървъра, евала за което, но мисля, че не е ок по приятелски да се решава кой и кога ще бъде наказван.

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1642
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 20 авг 2019, 13:18

Щом командата на warden е да не се убиват не ги стреляш, СТ бана е правилен.
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Потребителски аватар
schooler
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 4
sn0rt’s avatar
Loading…

Мнениеот schooler » 31 авг 2019, 10:41

Schooler csgo.bg
https://steamcommunity.com/id/jailbreakerche/
Аз бях баннат за Duplicate account, при положение че нямах компютър за 2 дни а пък за толко време ми беше бана. Ако може бана да се махне.
ass gang <3

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1642
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 01 сеп 2019, 13:34

Nope, банове поставени от системата не се махат.
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Потребителски аватар
Jon Snow
Потребител
Потребител

Мнениеот Jon Snow » 01 сеп 2019, 17:35

1. Itachi Uchiha
2. https://dox.abv.bg/download?id=cd3a1e685b# - Линк за сваляне
3. Бях мютнат от админа Sash когато казах на Warden-а ,че са небалансирани отборите (двама редовни играчи срещу нови играчи) при което Sash каза ,че нямам право да говоря (а бях ЦТ и съветвах Warden-а да промени малко отборите за да имат шанс и двата отбора) при което аз казах ,че не е чесно редовни играчи да бият новите играчи и Sash каза ,че ако още веднъж се обадя/кажа нещо ще ме мютне.Аз казах ,че няма право да ме мютне за нещо подобно и той ме мютна за 60 минути който ще си изчакам без проблем ,но дори на 31.08 вечерта когато бяхме към 5-10 човека админ Cerebrus ни даваше да си говорим няма значение дали е ден или нормален рунд само с едно условие да не се вика и когато Warden-а каже нещо да го слушаме (Cerebrus беше Wardena-а) и по средата на играта админ Sash дойде и каза който каже нещо ще го мютне защото явно е стоял Spectator няколко минути.Аз питах нещо Cerebrus и Sash ме мютна за 360 минути като причина Ignoring Admin. Админа Sash ме мютва/гагва доста често и то в големи дози като от 60 до 360 минути ,но на други играчи им поставя по 30 минути най-много 60 най-много 360+ ,което не е справедливо според мен.

ПС-на 31.08 случая нямам снимка/доказателство за жалост.

Потребителски аватар
navi sash9206
Потребител
Потребител

Мнениеот navi sash9206 » 01 сеп 2019, 18:44

Здравей отново онази вечер когато ти бях казал да не говориш ти не ме послуша и ти сложих 360 mute, но след това ти го намалих на 60 защото 360 ти беше малко повече! А днес като ти казах, че нямаш право да говориш като не си deputy или warden ти ми се озъби и ми каза, че имаш право и нямам право да те мютвам след това те мютнах за 60мин защото не ме послуша!

Потребителски аватар
Jon Snow
Потребител
Потребител

Мнениеот Jon Snow » 01 сеп 2019, 19:06

Забавно ,НО когато играта е небалансирана мога да СЪВЕТВАМ Warden-a и понеже ти не ме харесваш ми каза ,че нямам НИКАКВО право да говоря ,при което аз казах ,че нямаш право да ми забраниш да говоря като се отнася за играта НА ХОРА/ИГРАЧИ от сървара ,не съм се зъбел на никой ,но когато други VIP-ове говорят/крештят/спамят по-време на играта няма проблем за тях ? :| :| Но все пак мют за 360 минути при говорене на Рунд при наличие на друг админ който няма никакъв проблем с говоренето е интересно как ти винаги като влезеш всичи трябва да мълчат защото ти си влязъл. ;) Няма значение дали е сложен мют за 30,60,120,360 когато не правим проблем на никой и то при присъствието на АДМИН .
Нека допълня и скорошните събития играчът Калата беше СТ и на Freeday той започна да избива хора (към 5 май) докато Sash беше при нас.Той не направи нищо и когато играч напсува Калата Sash някакси взе ,че се появи мютна играчът и след това го/я кикна с изречението
Ti si za ban (или нещо подобно,съжелявам ако не е така :) ) естествено Калата беше банът ,но е забавно как Админа е в сървара,движи се ,НО не следи играта :?: :?:

Потребителски аватар
navi sash9206
Потребител
Потребител

Мнениеот navi sash9206 » 01 сеп 2019, 19:48

Винаги съм позволявал да се лафи, но ако не се чува wardena или говорите един през друг тогава казвам само wardena да се чува а ти когато те мютнах ти махнах мюта от 360 и ти го сложих на 60 а това с калата играч на псува kalata и го гагнах за 30 мин при което ми написа в адм чата да ти таковам едиси кво при което кикнах играча и му написах че е за бан защото е гагнат и ме храни в админ чата което е забранено а калата си понесе наказанието за freekilovete даже тогава ти се развика да съм го баннел защото бил убил 10 човека и, че не съм си вършил работата! 🙂

Върни се в “cs6.csgo.bg - JailBreak”