Оплакване от сложен бан/гаг/мют

Модератор: Jailbreak Админи

Потребителски аватар
Jon Snow
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 13

Re: Оплакване от сложен бан/гаг/мют

Мнениеот Jon Snow » 01 сеп 2019, 20:10

Ако трябва да се казва колко хора са за бан защото са писали в админ чата псувни ,то тогава доста голяма част трябва да СМЕ(дори и аз съм хранил :D )за бан ,играчът няма да те напсува ей така защото точно този играч си знае правилата по-добре и от двама ни. Ти почти не даваш да се говори както днес всички говорят ,Аз си казвам мнението и твоя отговор беше Итачи нямаш право да говориш,нищо че още към 6 играчи СПАМЕХА voice chat-а.Така е ти си спазваш правилата за което ме кефиш ,но повечето случай ти гледаш от старана на "ПРИЯТЕЛИ" когато спорът е между два или повече играча/и а когато спорът е с теб ти може да сметнеш най-малкото като Admin Disrespect.Няма да споменавам как на ДНИ забраняваш точно на МЕН да говоря защото не съм влязъл навреме или съм умрял някакси,но за другите правиш изключение доста пъти, или как си местил хора като мен и 552 в СТ защото хора са 1 карта СТ и на следваштата влизат в queue и минават другите които нямат VIP и когато те са били СТ на една карта/мап и ти САМИЯ си писъл queue и си виждал хора които влизат ,излизат и пак предреждат хората които нямат VIP.Естествено когато някой ти каже нещо на теб за играч като днес на HNS-то аз казаш ,че играчът получил lr-то е бил в тунел ти ми каза не съм видял ???? или когато спореше с мен и ми каза "Ти ми завиждаш за това ,че аз съм Админ а ти не" , да стана ми тъпо за гафа с братовчеда който е написъл тези команди и затова не съм разбрал когато АДМИН Sad ме попита приятел какво е това(защото съм си спрял нотификаците), но за разлика от другите "админи" аз си продължавам да играя в сървара защото той е готин и както каза An1x може след време да се пробвам пак ама този път да не давам на друг да играе в сървър кадето съм АДМИН, и НЕ ти завиждам просто казвам ,че доста често когато има спор ти или не следиш,не си чул,лъжеш,доверяваш се на приятели,или ако ти самия си в конфликт с някой го приемаш още по зле.

Потребителски аватар
navi sash9206
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 12

Мнениеот navi sash9206 » 01 сеп 2019, 22:45

Итачи от сървъра имам само един приятел с който се познавам и той не влиза в сервера
така, че не правя никакви компромиси за никой стигне ли се до нарушение гледам да си свърша работата държа се добре с хората които се държат добре със мен и гледам да не обръщам много внимание на такива като тебе пример: влиза ivo и пита учтиво wardena дали може ревиве защото сега е влязъл а сме на 2 команда ти няма как да пишеш ревиве все едно че от мен зависи пита се wardena на първа команда много ясно че ще ревивна всеки който току що е влязъл това не е за говорене искам да ти кажа, че нямам нещо към тебе просто гледам да не ти обръщам внимание защото нямаш уважение към мен пример говориш в Сервера че не си знам правилата като ме няма че съм редил керемида в Германия и още много ненужни неща в които няма да се задълбочавам просто се дръж добре и аз ще ти се от платя с още по добро държание към теб! Също така не мога да ctbanna гагна мутна някой ако не съм бил там или видял какво е направил не съм нон-стоп в сервера днес така се беше случило и му казах да си признае и си пое наказанието! Също така с говоренето нямам проблем но не е ли по тема на играта или нещо което не трябва да е пример от теб този не знае къде се намира или подобни тогава правя забележки от сорта на само саймана да се чува!

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1642
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 02 сеп 2019, 08:25

И сега от всичко изписано , като си изтеглих демото и видях как Админа ти прави забележка, а ти с такова "Уважение" му отговори, че аз се чудя как не те е баннал. Уважавайте Админите и когато ви правят забележка не да си продължавате да лафите или обиждате , а да се успокойте и да продължи играта ви. Към админ @CERBERUS да не прекалява с позволяването да се говори при нормален ден за да не се получават такива случки да пишат играчите "Ама той как дава, а ти не".
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Потребителски аватар
Cral3r
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 26

Мнениеот Cral3r » 07 сеп 2019, 22:46

1.Cral3r
2.https://steamcommunity.com/profiles/76561198163419304/
3.Играя цт и лардена им дава команда да са фз на стената,след което Test Admin Sash и Osama казват на Симон "ела да ти покажа нещо",
след което те отиват без Лардена да им е дал ходят или да мърдат нанякъде и викат "виж,виж",след което аз убих админа е той започна да вика,защо съм убил само него,а не и Osama,като Osama се беше наврял при съотборниците си,тъй като нямаха блок.След това Симона (JustGolder) умира и аз убивам бунтовниците (2) и след тях тръгват още двама,които ги убивам,защото си имат стара команда и въпросният админ ме цтбанва за "Freekill" и за 2 мап,като няма никой в queue.Много ми е интересно как само той от целия сървър (около 13 човека) видя как съм "Freekill-нал" някого.Моля да бъде прегледано демо.
Това се случи на 7.9.2019 в 22:30 (или 22:33 не съм сигурен).

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 07 сеп 2019, 23:18

Здравей демото е прегледано и като цяло още с започването на оплакването сам пишеш, че админа ги е извикал за това не се убива щом админа ги е извикал за нещо като например да видят нещо или т.н. и не би трябвало да ги убиеш.
Админ Sash да си вземе забележка и ако вика играчи то може да го прави само, ако са сгрешили някъде или трябва да се направи нещо важно с тях или за тях, а не просто ей така за по кафе. Утре ще ти махна ЦТ бана , но за напред да знаеш ,че когато Админ извика играч той има право да излезе напред и да отиде до него.
Searching for brain....

Потребителски аватар
schooler
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 4
sn0rt’s avatar
Loading…

Мнениеот schooler » 08 сеп 2019, 10:59

1. Schooler csgo.bg
2.https://steamcommunity.com/id/jailbreakerche/
3.Свърши ми бана за седмица, влизам в сървъра и ми пише че съм бан за 1 месец, ако може да ми махнеш бана понеже нищо не бях направил.
ass gang <3

Потребителски аватар
Jon Snow
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 13

Мнениеот Jon Snow » 08 сеп 2019, 19:08

1) Никът със който сте баннат/гагнат : Itachi Uchiha
2) Вашето SteamId (+снимка) : Нямам демо защото знам ,че сървърът записва цял ден.
3) Причината поради, която смятате защо сте баннати несправедливо:
Бях ЦТ банат защото не бях чул дали Warden-а каза излишни движения умират защото много хора говореха и аз убих 552 при което тя започна да спами на ALL CAPS и нейният приятел Cerberus или каквито са там ме ЦТ бана за 120 минути защото водя спор с нея и естествено той ме цт бана и я съживи.Но когато ТЯ убива играчи при наличието на админа Cerberus той ги съживи и не я бана ,но за нас има цт банове понеже според 552 ,Cerberus не може да бъде докоснат дори и от Sad-a.За отделна информация Cerberus мести 552 в ЦТ-тата с изречението ТЯ ЩЕ ТРЯБВА ДА ЧАКА НЯКОЛКО КАРТИ ЗА ДА ИГРАЕ ЦТ (както други играчи са чакали и тя може да чака ако иска да е в queto да си вземе ВИП) или играят като отбор на дни като OITC(КОЕТО Е ЗАБРАНЕНО). Ще искам демото да бъде прегледано и да ми бъде премахнат цт бана ако съм излязъл прав в ситуацията .А и ако може Sad-а да направи нещо по въпроса защото 552 псува играчи ,но някак си нищо не и се слага като гаг,мют само защото е приятелка на админа. Карта jb_shapeshifter ,това се случи на 8.9 след 17.30 (някаде тогава се пусна картата и след като ме цт банаха играх 2-3 рунда и после излязох )

:roll:

Потребителски аватар
Sponge
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 42
Sponge’s avatar
Loading…

Мнениеот Sponge » 11 сеп 2019, 00:24

Бях баннат от Jailbreak сървъра ви за 1 месец с nickname:Sponge Bob |csgo.bg и бана ми трябваше да свърши на 11 септември ,опитах се да вляза и ми изписа,че съм баннат погледах бан листа и пишеше че съм баннат за 4 месеца под nickname:Sponge и искам да бъде премахнат бана ми,защото вече би трябвало да е изтекъл.

Пс.Сега се сетих ,че на 2рия-3тия ден си бях направил алт акаунт и се опитах да вляза в сървъра и той беше баннат от конзолата.И предполагам,че заради този акаунт съм пак баннат nickname на баннатия акаунт е Ricardo Milos.
Последна промяна от sムd?Yes?mムybe??? на 11 сеп 2019, 10:21, променено общо 1 път.
Причина: Пусни си оплакването по образец !
Ако има грешка, има и прошка.

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 11 сеп 2019, 10:21

1. Schooler csgo.bg
2.https://steamcommunity.com/id/jailbreakerche/
3.Свърши ми бана за седмица, влизам в сървъра и ми пише че съм бан за 1 месец, ако може да ми махнеш бана понеже нищо не бях направил.
http://prntscr.com/p4lafz
Searching for brain....

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 11 сеп 2019, 10:23

1) Никът със който сте баннат/гагнат : Itachi Uchiha
2) Вашето SteamId (+снимка) : Нямам демо защото знам ,че сървърът записва цял ден.
3) Причината поради, която смятате защо сте баннати несправедливо:
Бях ЦТ банат защото не бях чул дали Warden-а каза излишни движения умират защото много хора говореха и аз убих 552 при което тя започна да спами на ALL CAPS и нейният приятел Cerberus или каквито са там ме ЦТ бана за 120 минути защото водя спор с нея и естествено той ме цт бана и я съживи.Но когато ТЯ убива играчи при наличието на админа Cerberus той ги съживи и не я бана ,но за нас има цт банове понеже според 552 ,Cerberus не може да бъде докоснат дори и от Sad-a.За отделна информация Cerberus мести 552 в ЦТ-тата с изречението ТЯ ЩЕ ТРЯБВА ДА ЧАКА НЯКОЛКО КАРТИ ЗА ДА ИГРАЕ ЦТ (както други играчи са чакали и тя може да чака ако иска да е в queto да си вземе ВИП) или играят като отбор на дни като OITC(КОЕТО Е ЗАБРАНЕНО). Ще искам демото да бъде прегледано и да ми бъде премахнат цт бана ако съм излязъл прав в ситуацията .А и ако може Sad-а да направи нещо по въпроса защото 552 псува играчи ,но някак си нищо не и се слага като гаг,мют само защото е приятелка на админа. Карта jb_shapeshifter ,това се случи на 8.9 след 17.30 (някаде тогава се пусна картата и след като ме цт банаха играх 2-3 рунда и после излязох )

:roll:
След като не си чул каква е командата на Warden питаш отново, @cerebrus да не си abus-ва правата това е предупреждение към него.
Searching for brain....

Върни се в “cs6.csgo.bg - JailBreak”