Оплакване от администратор

[url=steam://connect/cs1.csgo.bg:27015]Join server now![/url]

Модератори: Sir Michael Caine, Сървър Админ в cs1

Потребителски аватар
ThE BoOsBG
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 9
SteamId: STEAM_0:0:190471177

Re: Оплакване от администратор

Мнениеот ThE BoOsBG » съб мар 03, 2018 4:00 pm

Просто исках да разбера за какво съм бил mute след като ти писах на лично и в чата и ти не ми отговори.Това беше единственият начин да разбера за какво съм бил mute.Като и да е ти си вършиш работата аз исках да разбера причината а ти ми я предостави.Аз съм виновният че не съм забелязал кога е започнала играта.

Потребителски аватар
elmatador
Глобален Админ
Глобален Админ
csgo Мнения: 176
SteamId: pokata_55

Мнениеот elmatador » съб мар 03, 2018 4:07 pm

Просто исках да разбера за какво съм бил mute след като ти писах на лично и в чата и ти не ми отговори.Това беше единственият начин да разбера за какво съм бил mute.Като и да е ти си вършиш работата аз исках да разбера причината а ти ми я предостави.Аз съм виновният че не съм забелязал кога е започнала играта.
Причината е повече от очевидна. Като бъдещ кандидат админ би трябвало да се досетиш и да знаеш, че лигавенето не се толерира, не и в тази верига. Да ми спамиш в общия чат или на лично, докато съм жив и играя, не очаквай да спра, за да ти отговоря. Мютът е по моя преценка. Друг е въпросът за поведението на Spaceman и Insane като не видяли и не пипали момиче (а може би и не са). За втория многократно съм казал, че не спира да говори и да се държи като петгодишен. Един, два рунда - добре, ама цяла игра 3-4 човека да си говорят за ранкове, инстграми и откъде духа вятъра, няма как да се случи.
"Не е важно какъв си - важното е да си добър човек!" А real man doesn't love a million women, he loves one woman in a million ways. НЕПОВТОРИМ

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
csgo Мнения: 837
SteamId: STEAM_0:1:48823744
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » пон мар 05, 2018 2:06 pm

Така, след като прегледах демото от ГОТВ реших да изразя мнение :
Всеки е свободен да говори каквото си иска , но да не нарушава правилата на сървъра.
Всеки е свободен да изразява каквото и да е мнение освен да не накърнява личността на друг потребител/играч.
Гага ти е заслужен , за напред бъди внимателен когато обсъждате едно и също нещо , защото не е приятно да играеш и някой отстрани да ти разправя какво е ял/пил/спал и т.н. днес.
Двамата Админи , които решиха да се изяват по този недупостим начин след като е имало женско присъствие ще бъдат понижени до Тестови Админи и със последно предупреждение.
When the beat drops I'm like:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡⊙ ͜ʖ ͡⊙)

Потребителски аватар
CzaR
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 14

Мнениеот CzaR » пет мар 30, 2018 10:05 pm

Здравейте ! Преди 15 мин. влизам да играя в д2о сървара и разбирам, че имам сложен гаг. Аз дори не бях написал и един ред. Искам да знам защо ми е сложен гаг-а и от кой админ ? Благодаря предварително. :) Възможно е да имам и мют. :)

Потребителски аватар
elmatador
Глобален Админ
Глобален Админ

Мнениеот elmatador » съб мар 31, 2018 11:32 am

Здравейте ! Преди 15 мин. влизам да играя в д2о сървара и разбирам, че имам сложен гаг. Аз дори не бях написал и един ред. Искам да знам защо ми е сложен гаг-а и от кой админ ? Благодаря предварително. :) Възможно е да имам и мют. :)
Мютът и гагът са вече изтекли. И сам мисля, че можеш да видиш причината и кой админ ти е го сложил. ;)
http://prntscr.com/iyuhm6
"Не е важно какъв си - важното е да си добър човек!" А real man doesn't love a million women, he loves one woman in a million ways. НЕПОВТОРИМ

Потребителски аватар
CzaR
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 14

Мнениеот CzaR » нед апр 01, 2018 9:23 pm

Да видях от кой админ и защо ми е сложил мют и гаг. :) Има ли шанс да получа демо от ГОТВ от 29.03.2018г. 00:30-01:00ч. Интересно ми е какво е провокирало админа да ми блокира комуникацията за 2 дни ? Благодаря предварително. :)

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » пон апр 02, 2018 12:04 am

На наспо глупостите ги пускай другаде.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡⊙ ͜ʖ ͡⊙)

Потребителски аватар
elmatador
Глобален Админ
Глобален Админ

Мнениеот elmatador » нед май 13, 2018 2:17 pm

Изминаха 2 месеца и половина откакто A100R ме банна без причина.Остават 2 седмици докато ми свърши бана за 3 месеца.Играя с акаунта който сте ме баннали от 2016 в тоя сървър.И все пак вие решавате че аз все още съм хакер.Прилагам ви факти от вашата система че играя от 2016.2016f.jpg

Обръщам се към главните админи в сайта,сървъра-защо се държите към играч който играе от 2016 година във вашата верига сървъри по този начин? Нима две години не са ви достатъчни да прецените най-накрая че не съм хакер? Надявам се да премахнете правата на А100R затова че е направил погрешна преценка и банва чист играч за 3 месеца!

1) Никът със който сте баннат : Sweeper
2) Вашето SteamId : STEAM_1:1:37401268

линк към вашата банлиста директно към моя steam id http://bans.csgo.bg/index.php?p=banlist ... 061&Submit
Здравей. Първо, няма значение от кога играеш. Ако ще и да си сред първите играчи в Dust 2 Only сървъра и ако играеш хак, то естествено, че ще бъдеш баннат. Така че, не разбирам защо го изтъкваш. Второ, до колкото съм запознат със случая, има предоставено демо за твоя бан. Колегите sad и A100R са го гледали.

Потребителски аватар
Peacekeeper
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 9

Мнениеот Peacekeeper » нед май 13, 2018 5:13 pm

Изминаха 2 месеца и половина откакто A100R ме банна без причина.Остават 2 седмици докато ми свърши бана за 3 месеца.Играя с акаунта който сте ме баннали от 2016 в тоя сървър.И все пак вие решавате че аз все още съм хакер.Прилагам ви факти от вашата система че играя от 2016.2016f.jpg

Обръщам се към главните админи в сайта,сървъра-защо се държите към играч който играе от 2016 година във вашата верига сървъри по този начин? Нима две години не са ви достатъчни да прецените най-накрая че не съм хакер? Надявам се да премахнете правата на А100R затова че е направил погрешна преценка и банва чист играч за 3 месеца!

1) Никът със който сте баннат : Sweeper
2) Вашето SteamId : STEAM_1:0:21937061

линк към вашата банлиста директно към моя steam id http://bans.csgo.bg/index.php?p=banlist ... 061&Submit
Здравей. Първо, няма значение от кога играеш. Ако ще и да си сред първите играчи в Dust 2 Only сървъра и ако играеш хак, то естествено, че ще бъдеш баннат. Така че, не разбирам защо го изтъкваш. Второ, до колкото съм запознат със случая, има предоставено демо за твоя бан. Колегите sad и A100R са го гледали.
Последна промяна от Peacekeeper на пон май 14, 2018 1:16 am, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » пон май 14, 2018 12:30 am

Само , че на демото http://www.mediafire.com/file/7tv48dthn67a714/swee3.dem което съм ти постнал като коментар http://prntscr.com/jhfq1o се вижда ясно как си ги знаеш, и отново решаваш да пишеш след като остават няколко седмици докато изтече. Точно заради теб си направих труда да погледна демото за, което спориш че наличие на хак няма и се видя колко ги знаеш и колко не. Решението е взето още преди време , както казах ако не ти се чака http://vip.csgo.bg
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡⊙ ͜ʖ ͡⊙)

Върни се в “cs1.csgo.bg - Dust2 Only”