Оплакване от администратор

[url=steam://connect/cs1.csgo.bg:27015]Join server now![/url]

Модератори: Sir Michael Caine, Сървър Админ в cs1

Потребителски аватар
ThE BoOsBG
csgo Мнения: 9
SteamId: STEAM_0:0:190471177

Re: Оплакване от администратор

Мнениеот ThE BoOsBG » съб мар 03, 2018 1:29 pm

1. Ник на въпросния администратор.-El Matad0r THESCANDALOU$$$
2. Линк към демото съдържащо нарушението на администратора, което трябва да запишете или снимка.-https://imgur.com/a/K02Cl
3. Причината защо точно се оплаквате от даден администратор.-Mute без причина.

Потребителски аватар
elmatador
Глобален Админ
Глобален Админ
csgo Мнения: 157
SteamId: pokata_55

Мнениеот elmatador » съб мар 03, 2018 1:47 pm

1. Ник на въпросния администратор.-El Matad0r THESCANDALOU$$$
2. Линк към демото съдържащо нарушението на администратора, което трябва да запишете или снимка.-https://imgur.com/a/K02Cl
3. Причината защо точно се оплаквате от даден администратор.-Mute без причина.
След като се присъединих към играта, няколко пъти учтиво написах в чата, да се говори само за играта, а не за инстаграми, йоани, турнири и т.н. Знаеш какво за какво говоря. За сметка на това, след като ти и "приятелите" ти умирахте секунди след началото на рунда, не спирахте да говорите за вече казаните от мен теми, което направи невъзможно да се играе нормално - да се чува противника. Мютът ти е напълно заслужен, стандартен - 30 минути.

P.S: Малко неловко се получи, два дни преди да пуснеш кандидатура и сигурните ти два "ДА" гласа. :D
"Не е важно какъв си - важното е да си добър човек!" А real man doesn't love a million women, he loves one woman in a million ways. НЕПОВТОРИМ

Потребителски аватар
ThE BoOsBG
csgo Мнения: 9
SteamId: STEAM_0:0:190471177

Мнениеот ThE BoOsBG » съб мар 03, 2018 2:00 pm

Просто исках да разбера за какво съм бил mute след като ти писах на лично и в чата и ти не ми отговори.Това беше единственият начин да разбера за какво съм бил mute.Като и да е ти си вършиш работата аз исках да разбера причината а ти ми я предостави.Аз съм виновният че не съм забелязал кога е започнала играта.

Потребителски аватар
elmatador
Глобален Админ
Глобален Админ

Мнениеот elmatador » съб мар 03, 2018 2:07 pm

Просто исках да разбера за какво съм бил mute след като ти писах на лично и в чата и ти не ми отговори.Това беше единственият начин да разбера за какво съм бил mute.Като и да е ти си вършиш работата аз исках да разбера причината а ти ми я предостави.Аз съм виновният че не съм забелязал кога е започнала играта.
Причината е повече от очевидна. Като бъдещ кандидат админ би трябвало да се досетиш и да знаеш, че лигавенето не се толерира, не и в тази верига. Да ми спамиш в общия чат или на лично, докато съм жив и играя, не очаквай да спра, за да ти отговоря. Мютът е по моя преценка. Друг е въпросът за поведението на Spaceman и Insane като не видяли и не пипали момиче (а може би и не са). За втория многократно съм казал, че не спира да говори и да се държи като петгодишен. Един, два рунда - добре, ама цяла игра 3-4 човека да си говорят за ранкове, инстграми и откъде духа вятъра, няма как да се случи.
"Не е важно какъв си - важното е да си добър човек!" А real man doesn't love a million women, he loves one woman in a million ways. НЕПОВТОРИМ

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
csgo Мнения: 706
SteamId: STEAM_0:1:48823744
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » пон мар 05, 2018 12:06 pm

Така, след като прегледах демото от ГОТВ реших да изразя мнение :
Всеки е свободен да говори каквото си иска , но да не нарушава правилата на сървъра.
Всеки е свободен да изразява каквото и да е мнение освен да не накърнява личността на друг потребител/играч.
Гага ти е заслужен , за напред бъди внимателен когато обсъждате едно и също нещо , защото не е приятно да играеш и някой отстрани да ти разправя какво е ял/пил/спал и т.н. днес.
Двамата Админи , които решиха да се изяват по този недупостим начин след като е имало женско присъствие ще бъдат понижени до Тестови Админи и със последно предупреждение.
When the beat drops I'm like:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡⊙ ͜ʖ ͡⊙)

Потребителски аватар
CzaR
csgo Мнения: 14

Мнениеот CzaR » пет мар 30, 2018 7:05 pm

Здравейте ! Преди 15 мин. влизам да играя в д2о сървара и разбирам, че имам сложен гаг. Аз дори не бях написал и един ред. Искам да знам защо ми е сложен гаг-а и от кой админ ? Благодаря предварително. :) Възможно е да имам и мют. :)

Потребителски аватар
elmatador
Глобален Админ
Глобален Админ

Мнениеот elmatador » съб мар 31, 2018 8:32 am

Здравейте ! Преди 15 мин. влизам да играя в д2о сървара и разбирам, че имам сложен гаг. Аз дори не бях написал и един ред. Искам да знам защо ми е сложен гаг-а и от кой админ ? Благодаря предварително. :) Възможно е да имам и мют. :)
Мютът и гагът са вече изтекли. И сам мисля, че можеш да видиш причината и кой админ ти е го сложил. ;)
http://prntscr.com/iyuhm6

Потребителски аватар
CzaR
csgo Мнения: 14

Мнениеот CzaR » нед апр 01, 2018 6:23 pm

Да видях от кой админ и защо ми е сложил мют и гаг. :) Има ли шанс да получа демо от ГОТВ от 29.03.2018г. 00:30-01:00ч. Интересно ми е какво е провокирало админа да ми блокира комуникацията за 2 дни ? Благодаря предварително. :)

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
csgo Мнения: 706
SteamId: STEAM_0:1:48823744
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » нед апр 01, 2018 9:04 pm

На наспо глупостите ги пускай другаде.
When the beat drops I'm like:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡⊙ ͜ʖ ͡⊙)

Потребителски аватар
Peacekeeper
csgo Мнения: 10

Мнениеот Peacekeeper » нед май 13, 2018 11:02 am

/
Последна промяна от Peacekeeper на нед май 13, 2018 10:16 pm, променено общо 3 пъти.

Върни се в “cs1.csgo.bg - Dust2 Only”