Кандидатура за Админ - ✪ SpicYY

Потребителски аватар
Emir
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 101
✪ SpicYY’s avatar
Loading…

Кандидатура за Админ - ✪ SpicYY

Мнениеот Emir » 13 сеп 2019, 15:17

1. Вашето име? - Емир Ахмедов
2. Вашата възраст? - 17
3. От къде сте? - Свищов
4. Мотивирайте желанието си да станете част от екипа на csgo.BG? - Така, Здравейте! Сигурно повечето от новите Администратори не ме познават, играя от доста време в сървъра, но спрях поради причината, че компа издаде багажа и трябваше да купувам нов! Както и да е сега съм тук и ще играя редовно! За срока от 2-3 месеца държанието, както и средната възраст на играчите в сървъра не се е променило! Днес сутринта влезнах за първи път от доста време насам и станах свидетел на неща които не бях срещал доста отдавна когато имаше повече админи и повече хора, така де искам да кажа, че знам как стават нещата, също така знам как да се оправям с повечето играчи в сървъра! Затова реших да се кандидатирам!
5. Колко часа отделяте за сървъра? - 3 часа на дена
6. Имате ли опит с Sourcemod? - Да
7. Имате ли някаква история като администратор? - Бил съм админ в единични сървъри на ЦС:ГО които вече не съществуват! И много отдавна в ЦС 1.6
8. Дискорд за връзка? - #3577 ✪ .pko
9. Линк към вашият Steam профил? - https://steamcommunity.com/profiles/76561198382434142/

Поздрави!

Потребителски аватар
navi sash9206
Jailbreak Админ
Jailbreak Админ
csgo Мнения: 12

Re: Кандидатура за Админ - ✪ SpicYY

Мнениеот navi sash9206 » 15 сеп 2019, 19:14

Знаеш правилата, добър си с играчите не се лигавиш и имаш амбиция аз съм ЗА! късмет

Потребителски аватар
CERBERUS
Dust2 Админ
Dust2 Админ
csgo Мнения: 9

Мнениеот CERBERUS » 15 сеп 2019, 19:15

ЗА - Защото си стар играч, запознат си със сървъра, мисля че ще се сработиш с останалите в екипа и имаш опит като админ.Късмет! :)

Потребителски аватар
nemeca kz
Tестов Админ
Tестов Админ
csgo Мнения: 9

Мнениеот nemeca kz » 16 сеп 2019, 12:26

От мен имаш ДА активен си знаеш правилата на сървъра сериозно момче си мисля че ще се справиш късмет :) :!:

Върни се в “Кандидатури за Админ/Admin Applications”