Кандидатура за Модератор [Одобрен]

Потребителски аватар
Emir
Модератор
Модератор
csgo Мнения: 111
✪ SpicYY’s avatar
Loading…

Кандидатура за Модератор [Одобрен]

Мнениеот Emir » 18 сеп 2019, 15:53

1- Вашето име: Емир А.
2- На колко сте години: 17г.
3- По колко време можете да отделяте за форума: Колкото е нужно попринцип съм активен и от телефона, когато не съм в нас което е рядко и то през лятото! :)
4- Имате ли опит като модератор - Да бил съм Модератор в веригата на www.Lan-BG.info и в SlackServ.com ( 1.6 цс вериги)
5- Тук можете да напишете защо искате да станете Модератор: Главната причина за да кандидатствам е, че имам доста свободно време и опит в тази свера, също така кандидатствам защото във форума има един Модератор. Не казвам, че не си върши работата даже я върши доста добре, но не може да е постоянно във форума все пак всички си имаме задължения, а и двама са по-добре от един ! :D
Има доста играчи които не знаят форум правилата или не са си направили труда да ги прочетат и пускат теми не на място, позволяват си да обиждат, псуват, ругаят. Там идва ролята на Модератора дали ще премести тема, накаже или предупреди играч! Има също така ботове които спамят различни форуми и тук съм срещал на няколко пъти, ако е имало повече то Модератора си е свършил добре и бързо работатат!

Поздрави!
Благодаря за вниманието!

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1604
Контакти:

Re: Кандидатура за Модератор

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 07 окт 2019, 23:48

Нарочно ти оставих кандидатурата отворена и исках да видя дали ще си повишиш активността и докладите във форума.
Одобрен !
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Върни се в “Кандидатури за Модератор [Архив]”