Оплакване от сложен бан

[url=steam://connect/cs1.csgo.bg:27015]Join server now![/url]

Модератори: Sir Michael Caine, Сървър Админ в cs1

Потребителски аватар
Bojo
Администратор
Администратор
csgo Мнения: 121
Bojo’s avatar
Loading…

Оплакване от сложен бан

Мнениеот Bojo » пон юли 11, 2016 3:38 pm

Тук можете да се оплачете ако смятате, че сте получили несправедлив бан.

1) Никът със който сте баннат :
2) Вашето SteamId (+снимка) :
3) Причината поради, която смятате защо сте баннати несправедливо:
 ! Съобщение от: sAd?Yes?mAybe???
Оплаквания които не са по образец ще бъдат изтривани!
Последна промяна от sムd?Yes?mムybe??? на нед дек 04, 2016 10:41 pm, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
ilieff
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 11

Re: Оплакване от сложен бан

Мнениеот ilieff » пон юли 11, 2016 3:50 pm

Баннат несправедливо от админ VessoU, докато си цъкам d2 only-to той влиза spectate, next rund излизам на мид с 1 късметлийска каска на AWP в T база + още една на мид, тях ги направих 1-2 секунди преди smoke-a да падне. Next rund ръшвам тунели и мятам pop - flash убивам 2ма и оп бан за WallHack
искам да отбележа, че при админа f0der имаше към 3-4 човека с никове, които обиждаха мен, Dqdototo, vuichoto, bashatata na ilieff, само помня, че vuichoto беше LopaTa а bashtata (CriminaL) очаквах да има справедливост, но ... както и да е, демо нямам, Rank-a ми е Supreme и мисля, за да имам този ранк е нужно да знам как се играе играта и заради това мисля, че бана е несправедлив.

Ban Nick : хакер съм и кво ? :D:D:D::D:D (написах го нарочно, защото всеки мрънкаше, че съм хак) иначе nick-a ми е ilieff

Потребителски аватар
ilieff
Потребител
Потребител

Мнениеот ilieff » пон юли 11, 2016 3:51 pm

Баннат несправедливо от админ VessoU, докато си цъкам d2 only-to той влиза spectate, next rund излизам на мид с 1 късметлийска каска на AWP в T база + още една на мид, тях ги направих 1-2 секунди преди smoke-a да падне. Next rund ръшвам тунели и мятам pop - flash убивам 2ма и оп бан за WallHack
искам да отбележа, че при админа f0der имаше към 3-4 човека с никове, които обиждаха мен, Dqdototo, vuichoto, bashatata na ilieff, само помня, че vuichoto беше LopaTa а bashtata (CriminaL) очаквах да има справедливост, но ... както и да е, демо нямам, Rank-a ми е Supreme и мисля, за да имам този ранк е нужно да знам как се играе играта и заради това мисля, че бана е несправедлив.

Ban Nick : хакер съм и кво ? :D:D:D::D:D (написах го нарочно, защото всеки мрънкаше, че съм хак) иначе nick-a ми е ilieff

Искам да отбележа, че бана от 1 седмица беше сложен на 2 месеца??
Последна промяна от Bojo на пон юли 11, 2016 4:00 pm, променено общо 1 път.
Причина: Забранен е двойния пост!

Потребителски аватар
VessoU
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 7

Мнениеот VessoU » пон юли 11, 2016 4:02 pm

Значи , тия никове , които са били пред Фодера аз ги накарах да ги сменят , когато бях Т , а ти беше СТ , ако искаш може да извикам свидетели да ти потвърдят.

Потребителски аватар
ilieff
Потребител
Потребител

Мнениеот ilieff » пон юли 11, 2016 4:08 pm

Значи , тия никове , които са били пред Фодера аз ги накарах да ги сменят , когато бях Т , а ти беше СТ , ако искаш може да извикам свидетели да ти потвърдят.
Мани ги никовете, Бана ??

Потребителски аватар
VessoU
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 7

Мнениеот VessoU » пон юли 11, 2016 4:17 pm

До довечера ще имаш 2-ро мнение и следователно бана ще остане или ънбан.

Потребителски аватар
Impuls3
Админ в cs1
Админ в cs1
csgo Мнения: 30
Контакти:

Мнениеот Impuls3 » пон юли 11, 2016 5:33 pm

Въпреки че не съм админ в д2-то искам да кажа че за мен ти си хакерче :) няма как човек с 550 часа да играе повече от всички в сървъра, освен това се държиш мега нагло и подигравателно.

Потребителски аватар
George de LION!
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 32

Мнениеот George de LION! » пон юли 11, 2016 5:59 pm

илиеф виждал съм те как играеш, часовете нямат значение, може да е 2-ро ацц, чакаме демото ако не е качено в банлистата ! Според мен играеш, аз не веднъж съм те гледал, но за този момент в който си баннат няма как да потвърдя, че си чист без да съм видял демото !
П.П. Демото е качено в банлистата изгледах го, и мога да кажа едно, значи за кила на мид-а който правиш- това е нормална реакция, мисля, че няма 1 на който да не му е връзвало да прави кил на мид от такова разстояние, за 2-рия кил- това си беше чисто убийство, за другите, които събираш на мид и до лонга просто отиграване, което не за първи път правиш по този начин. Лично аз съм ставал свидетел и съм те гледал как го правиш не малко пъти ! За този на лонга, е логично да си видиш радара, че твой е умрял там, а за този на Suicide просто - когато виждаш, че твоя идва срещу теб, е нормално да минеш и да тръгнеш на там ! За мен си чист било то и с 500 часа или с 1500 !
Когато седна в заведение отворя менюто и започна да си поръчвам това което искам без да се притеснявам и гледам цените тогава ще знам че съм постигнал нещо и живея...
"Георги Георгиев"

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
csgo Мнения: 879
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » вт юли 12, 2016 12:32 am

Не знам къде видяхте хак на това демо, но играча просто играе и мисли, всеки би постъпил така във тази ситуация, аз не малко пъти съм играл по този начин също е хак ли да съм ? :idea:
When the beat drops I'm like:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡⊙ ͜ʖ ͡⊙)

Потребителски аватар
Bojo
Администратор
Администратор
csgo Мнения: 121
Bojo’s avatar
Loading…

Мнениеот Bojo » вт юли 12, 2016 10:30 am

Бил хакер, бил с 550 часа... друг път го виждали с хака. Добре, но на демото играта е чиста! Банът е премахнат.
Vessou 1/5

Върни се в “cs1.csgo.bg - Dust2 Only”