Оплакване от сложен бан

[url=steam://connect/cs1.csgo.bg:27015]Join server now![/url]

Модератори: Sir Michael Caine, Сървър Админ в cs1

Потребителски аватар
Brax
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 3
SteamId: STEAM_1:1:230489033

Re: Оплакване от сложен бан

Мнениеот Brax » съб май 05, 2018 9:23 pm

1) Никът със който сте баннат : Brax -iwnl-
2) Вашето SteamId (+снимка) : STEAM_1:1:230489033 http://prikachi.com/images.php?images/731/9321731I.jpg
3) Причината поради, която смятате защо сте баннати несправедливо: Wallhack
Нямам си и на идея дали имам някакво демо, понеже не съм играл във обществени сървъри до сега затова ако трябва да кача някакво демо моля да бъда извинен ще го предоставя. Едит: сега виждам че на снимката се вижда всъщност как пред мен има играч на картата но не го виждам през стената. Направена е преди бана за да снимам как ме репортват.

Потребителски аватар
elmatador
Глобален Админ
Глобален Админ
csgo Мнения: 176
SteamId: pokata_55

Мнениеот elmatador » съб май 05, 2018 11:36 pm

1) Никът със който сте баннат : Brax -iwnl-
2) Вашето SteamId (+снимка) : STEAM_1:1:230489033 http://prikachi.com/images.php?images/731/9321731I.jpg
3) Причината поради, която смятате защо сте баннати несправедливо: Wallhack
Нямам си и на идея дали имам някакво демо, понеже не съм играл във обществени сървъри до сега затова ако трябва да кача някакво демо моля да бъда извинен ще го предоставя. Едит: сега виждам че на снимката се вижда всъщност как пред мен има играч на картата но не го виждам през стената. Направена е преди бана за да снимам как ме репортват.
Ако RL не предостави демо, най-вероятно банът ще бъде премахнат или GOTV ще бъде прегледано.
"Не е важно какъв си - важното е да си добър човек!" А real man doesn't love a million women, he loves one woman in a million ways. НЕПОВТОРИМ

Потребителски аватар
Brax
Потребител
Потребител

Мнениеот Brax » нед май 06, 2018 1:10 am

Ако RL не предостави демо, най-вероятно банът ще бъде премахнат или GOTV ще бъде прегледано.
Извинявам се за спама но във мен напира един въпрос, RL човек ли е някакъв никнейм? :D или някаква програма нещо? Понеже във банлиста ви е записано че нямам демо?

http://bans.csgo.bg/index.php?p=banlist ... mid&Submit#

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
csgo Мнения: 837
SteamId: STEAM_0:1:48823744
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » нед май 06, 2018 3:11 pm

Извинявам се за спама но във мен напира един въпрос, RL човек ли е някакъв никнейм? :D или някаква програма нещо? Понеже във банлиста ви е записано че нямам демо?

http://bans.csgo.bg/index.php?p=banlist ... mid&Submit#
RL е един от Админите. Ще попитам колегата за демо, ако няма такова банът ще бъде премахнат.
When the beat drops I'm like:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡⊙ ͜ʖ ͡⊙)

Потребителски аватар
Brax
Потребител
Потребител

Мнениеот Brax » нед май 06, 2018 3:40 pm

RL е един от Админите. Ще попитам колегата за демо, ако няма такова банът ще бъде премахнат.
Добре, благодаря много! Моля само да бъда уведомен понеже спрях да играя във сървъра ви та поне да съм наясно че вече мога да играя свободно. :Д

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » нед май 06, 2018 4:41 pm

Свободно можеш да играеш след като ти изтече бана, ако не ти се чака vip.csgo.bg .
Две демота изтеглих на които още на първото се вижда как си използваш програмката , но дори не се опитваш да прикриваш това.
Едно от правилата на сървъра гласи "11. Не се допуска умишлено писането във чата "Using WallHack by Oldschool" .
Наказание от Админ : По преценка на админа (kick, ban)" за което ти доста интересно се постара да го напишеш в чата.
След, което започва шоуто , как на мид ги следиш още през вратата как на Б прозорец знаеш, че точно там ще излезе играча даже се обърна към него, как отново на Б тунел играча, който е зад (твое ляво) стената леко се обърка да го локнеш и като се усети, че е зад стената уби следващия който на walk идваше. Нататък не съм гледал не мисля и да го направя , но все пак да ти кача и двете демота да се гледаш и да не кажеш , че си баннат безпричинно.
http://www.mediafire.com/file/4db32ordbbo61f3/Brax1.dem
http://www.mediafire.com/file/yapyya6fykdi6dh/Brax2.dem
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡⊙ ͜ʖ ͡⊙)

Потребителски аватар
BabyBoo
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 9
SteamId: STEAM_1:0:147186648

Мнениеот BabyBoo » пон май 28, 2018 2:34 am

1) Никът със който сте баннат : ✪nMo †MichAeLa†!?^.!✪
2) Вашето SteamId (+снимка) : STEAM_1:1:230489033 , снимка на steamid-то не виждам смисъл за какво е.
3) Причината поради, която смятате защо сте баннати несправедливо: Wallhack?! Още за първи път като влязох в сървъра, бях заплашен че ще изям бана, но поради каква причина не беше ясно. И сега реших да се отпусна, и да си цъкам без страх за "бан", и то се оказа че не трябваше.. Как другите админи не ме баннаха, а този се появи и направо ми налепи бан за WallHack? Окей, че е за 1 час, ама все пак.. И за демо, идея си нямам дали се записва или не.. + SteamID-то го копирах направо от банлиста, и се чудя защо е различно от това, което съм вписал в профила ми тук?..
+ Линк към профила ми в Steam > Just Click :P

Изображение

EDIT: За админа дето ме банна - Не че се оправдавам или нещо от този сорт, но при положение че интернета ми е хубав, а компа боклук не знам какво да направя с лага. По-долу ще прикача снимка с характеристиките на компютъра ми, и като се знае че хака използва най-много ресурс от РАМ, и се довеждам до мисълта че когато пусна CS, рамта ми отива на 70% използване, и остава да пусна хак и съм на 100% заета рам, и какво правиме? Цъкам с 2 FPS, ако ли не и по-малко. Играя с DFX, сега ще кажете че това се води вид хак, но за мен не е хак. DFX е Sound Booster, и имам много по-голяма преднина от другите играчи в сървъра. Ако съм на бомба A ги чувам че влизат на лонг, елементарно нали? И точно с това играя и MM(MatchMaking) до ден днешен. На един мач в MM, изяждам над 20 репорта, а играя цял ден меко казано, и нямам VAC до сега? Точно заради DFX-а излизам на Prefire, и знам що годе позицията на противника. А относно това как се прикривам заради някого, си нямам никаква идея, мене ми е през **** дали ми вярва някой или не, нема си кривим душата и да се правя на дете за да играя с хак. Свикнал съм просто с програмата, пребозил съм толкова игри, било то DM, или Comp. Ако бях с хак, нямаше да седна сега да се обяснявам като идиот, бил съм админ в много ЦС вериги, и знам какво се прави. Спирам да се обяснявам, и да допълня, модератор съм в толкова форуми, и съм наясно че не трябва да правя излишни мнения, като мога да си едитна своето. Прикачвам снимки на характеристиките ми. Лека, и благодаря за разбирането. + Отворих нарочно DFX-a да видите за каква програма става въпрос!
За пълен размер на снимките > Click 1 , Click 2

Изображение

Изображение
Последна промяна от BabyBoo на пон май 28, 2018 3:01 am, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
A100R
Админ в cs2
Админ в cs2
csgo Мнения: 27
SteamId: A100R

Мнениеот A100R » пон май 28, 2018 2:43 am

1) Никът със който сте баннат : ✪nMo †MichAeLa†!?^.!✪
2) Вашето SteamId (+снимка) : STEAM_1:1:230489033 , снимка на steamid-то не виждам смисъл за какво е.
3) Причината поради, която смятате защо сте баннати несправедливо: Wallhack?! Още за първи път като влязох в сървъра, бях заплашен че ще изям бана, но поради каква причина не беше ясно. И сега реших да се отпусна, и да си цъкам без страх за "бан", и то се оказа че не трябваше.. Как другите админи не ме баннаха, а този се появи и направо ми налепи бан за WallHack? Окей, че е за 1 час, ама все пак.. И за демо, идея си нямам дали се записва или не..

Изображение
Здравей, бана ти е за 3 месеца не за 1 час.
Едитнах го с пояснение и демо към останалите колеги.
Тъй като другите колеги не бяха сигурни дали си с хак или не, то аз записах демо и беше сложен бан с пояснение кои моменти да се погледнат.
Банът ти е доста под въпрос но все пак ще споделя мнението си тъй като не съм сигурен дали се вижда от други освен админи.

"Като цяло труден бан и под въпрос... Надявам се някой колега също да изрази мнение.
Първи рунд от демото: Ясна представа за противниците на мид който няма как да чуе че влизат при положение че се стреляше мид/шорт и дори не е пуснал оптика мид.
Тъй като би било твърде очевидно да скоупне тези от мид а те бяха няколко, можеше да умре рискувайки да поеме тези от мид и да се разобличи напълно затова най-тактично точно в удобния момент леко се скри така че да не се вижда от мида (в перфектния момент в който влизаха) и продължи да гледа старата си позиция знаейки че се е скрил от мид и от там неможе да умре.
Доста интелигентен хакер според мен използващ програмата от доста време или ужасно удобно съвпадение.
След този рунд: Многократен префайър, знае позиций на играчи който не са се издавали по какъвто и да е начин.
Странно леко лагване на мерника при 5 пинг (99.99% при наличието на хак се наблюдава фрийзване или леко лагване намерника).

Лична преценка: Човек който не за първи път използва хак и умело го прикрива.
Някой от ситуацийте са необясними нито от страна на звук нито от страна на радар за мен."

Ако ситуацийте са съвпадение и играта ти е чиста според други админи (дори и такива който неможаха да изразят мнение) то банът ти ще бъде премахнат.
Както съм описал по горе, някой ситуаций са прекалено удобни за да са случайност, да не говорим за тези който знаеш къде са противниците без да са се издали на радара или с звук.
Друг е момента за лага повреме на играта ти а всъщност пинга ти е 5. (Може да се обясни с трепване на ръката при стрелба със спадане на фпс при дадената ситуация).
За мен съвпаденията са много, нека и друг колега да прегледа демото и да даде преценка.

Ние от екипа на csgo.bg уважаваме всички играчи.
Не правим разлика между добри и слаби играчи на играта, за нас всички вие сте важни.
Както вие така и ние понякога правим грешки, и ако това е една грешка от наша страна (екипа на сървъра и по точно аз представлявайки го като администратор в дадения момент) то тя ще бъде поправена и банът ти ще бъде премахнат.
Предлагам излишни коментари да няма, а по скоро някой колега да прегледа демото и да изрази мнение.
Сигурен съм че до 24 часа ще получиш отговор.

*Едит: Тъй като демото и положенията наистина са доста спорни, премахвам бана (фиксвам го на 5 минути) докато друг колега не се изрази по въпроса. Тъй като разбрах че на повечето хора им крашва цс-а при пускане на демото, не искам да оставям човек който е баннат и аргументите и всичко не са на 100%. Ще помоля някой с достъп до GOTV да прегледа демото и описаните от мен ситуации.
При такова положение не мисля за редно играчът да бъде оставен баннат тъй като бана е спорен и е възможна грешка.
Ако колегите са на моето мнение, то моля банът да бъде върнат на 3 месеца.

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » пон май 28, 2018 11:24 am

Изтрил съм ти бана. Приятна игра!
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡⊙ ͜ʖ ͡⊙)

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » ср май 30, 2018 7:52 pm

Гледах те известно време, за този килл на полегато където го уби се осъмних доста. Сгрешил съм явно, премахнат ти е бана!
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡⊙ ͜ʖ ͡⊙)

Върни се в “cs1.csgo.bg - Dust2 Only”