Оплакване от сложен бан

[url=steam://connect/cs1.csgo.bg:27015]Join server now![/url]

Модератори: Sir Michael Caine, Сървър Админ в cs1

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
csgo Мнения: 987
Контакти:

Re: Оплакване от сложен бан

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » съб фев 02, 2019 2:39 pm

Грешката е била в мен да, когато спрях voice играча на рампата се чуваше ясно. Банът ти ще бъде премахнат , приятна игра във сървърите ни!
When the beat drops I'm like:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡⊙ ͜ʖ ͡⊙)

Потребителски аватар
iambatman13332
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 5

Мнениеот iambatman13332 » съб фев 02, 2019 3:27 pm

Грешката е била в мен да, когато спрях voice играча на рампата се чуваше ясно. Банът ти ще бъде премахнат , приятна игра във сървърите ни!
Случва се и благодаря!

Потребителски аватар
PR1C3BG
Потребител
Потребител

Мнениеот PR1C3BG » пон фев 11, 2019 6:18 pm

1) Никът със който сте баннат : $ PR1C3 $ C.♥
2) Вашето SteamId (+снимка) : STEAM_1:1:160380909
3) Причината поради, която смятате защо сте баннати несправедливо: Баннът съм от админа Estaban Vazquez поради причина, че напсувах неговият така наречен приятел, b07a в сървъра има една компания на този така наречен "Админ" където постоянно провокират, хората за да може да си използва правата, така аз до колкото знам за псувни трябва да изям мют за 30 мин. макс, но понеже са приятели трябваше да изям бан за 1 седмица нека се прегледа GOTV на сървъра да се види цялата работа дори е прочел форума и ми е намалил баннът за 3 дена хаха ако може и това да се види. :)
Последна промяна от PR1C3BG на пон фев 11, 2019 7:10 pm, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
MrPotatoGuy
Помощник Администратор
Помощник Администратор
csgo Мнения: 178
MrPotatoGuy’s avatar
Loading…

Мнениеот MrPotatoGuy » пон фев 11, 2019 6:36 pm

1) Никът със който сте баннат : $ PR1C3 $ C.♥
2) Вашето SteamId (+снимка) : 76561198281027547
3) Причината поради, която смятате защо сте баннати несправедливо: Баннът съм от админа Estaban Vazquez поради причина, че напсувах неговият така наречен приятел, b07a в сървъра има една компания на този така наречен "Админ" където постоянно провокират, хората за да може да си използва правата, така аз до колкото знам за псувни трябва да изям мют за 30 мин. макс, но понеже са приятели трябваше да изям бан за 1 седмица нека се прегледа GOTV на сървъра да се види цялата работа дори е прочел форума и ми е намалил баннът за 3 дена хаха ако може и това да се види. :)
На последното демо нищо не се вижда, може ли да уточниш кога си получил бана в игра, защото има разлика между часа в банлистата и демото - в този час в игра дори и преди това изобщо те няма... Ако може уточни и картата, мерси :)
Изображение

Потребителски аватар
PR1C3BG
Потребител
Потребител

Мнениеот PR1C3BG » пон фев 11, 2019 7:07 pm

Някъде мисля, че беше към 17:00 ако не се лъжа точно почна мапа баннът пише, че е сложен към 18:17 такаче някаде там мисля, че трябва да е картата беше новият дъст 2.

Потребителски аватар
MrPotatoGuy
Помощник Администратор
Помощник Администратор
csgo Мнения: 178
MrPotatoGuy’s avatar
Loading…

Мнениеот MrPotatoGuy » пон фев 11, 2019 7:20 pm

Някъде мисля, че беше към 17:00 ако не се лъжа точно почна мапа баннът пише, че е сложен към 18:17 такаче някаде там мисля, че трябва да е картата беше новият дъст 2.
17:03 е почнала играта... почвам да го гледам!
Изображение

Потребителски аватар
Spark
Админ в cs1
Админ в cs1
csgo Мнения: 21
Esteban Vazquez’s avatar
Loading…

Мнениеот Spark » пон фев 11, 2019 7:29 pm

Отдавна ти търпя простотиите, всеки път като влезеш ми пишеш разни глупости и те игнорирам. Тоя път малко прекали.. не може да казваш на играч, че майка му е умряла и да очакваш мют за 30 минути. Няма такова нещо като "аз до колкото знам за псувни трябва да изям мют за 30 мин. макс" - при положение, че те търпя от над 2 седмици, мисля че даже ти е малко. Аз самия съм получавал 5 дневен бан от Almost за псуване, но не ходех да рева на хората на лично и във форума да ми махат бана, понеже знам какво съм направил и не съм жена. :)

2/3 от хората в сървъра могат да потвърдят, че ти когато и да влезеш правиш интриги, обиждаш, заяждаш се, включително и с админи, защото си мислиш, че си "много важна личност в сървъра и никой не може да те закачи"(това са твои думи написани към друг играч в сървъра). Не за пръв път те чувам да говориш за роднини на друг играч и как били мъртви, дори и на мен си го казвал.

За провокацията на b07a няма да говорим, защото нямаше такава. Ти за пореден път леко се заяде, като каза, че всички в сървъра били неграмотни и не можели да стрелят, b07a ти каза "ами айде научи ги", при което твоят отговор беше "а ти можеш да ги научат да лапат, педал". След това вече и той започна с обидите, за което също беше мютнат, но на него не му се случва по 2-3 часа на ден да се псува с други хора, затова и наказанието му е по-малко.

ПС: Аз бан не съм намалял, явно някой над мен го е намалил, за което ще помоля да се премисли. Не мисля, че намалянето на банове без въобще да си запознат със случая и без да ми се каже нищо е адекватно.

ПС2: Прикачвам един скрийншот, на който се вижда как за пореден път ходиш да се мазниш на админи на лично, мислейки, че могат да те оправят. Не може да разправяш, че си много важен и после да очакваш разни хора, с които си мислиш, че си приятел да те измъкват.
https://i.imgur.com/V3DllSp.png

Потребителски аватар
PR1C3BG
Потребител
Потребител

Мнениеот PR1C3BG » пон фев 11, 2019 7:31 pm

И къде съм казал на играч, че майка му е мъртва точно преди да ми сложиш бан теб целия сървър те мрази, защото правиш глупости кво ми говориш.

Потребителски аватар
Spark
Админ в cs1
Админ в cs1
csgo Мнения: 21
Esteban Vazquez’s avatar
Loading…

Мнениеот Spark » пон фев 11, 2019 7:33 pm

Каза го точно 20 секунди преди да те банна. Може да ме мразят, не ме вълнува, гледам да си върша "работата". Дали не ме мразите, защото не ви минават интригантските номера при мен? ;)

Потребителски аватар
PR1C3BG
Потребител
Потребител

Мнениеот PR1C3BG » пон фев 11, 2019 7:37 pm

Гледа се демото и това, че съм казал неграмотни ти защо си мислиш че това нещо съм го казал за целия сървър да съм посочил някого?? ти от къде знаеш аз за кого говора, и само да ти кажа Бота на мен ми каза, че мойта майка е 2 метра под земята и ако се чува на GOTV тогава ще те видиме дали си толкова отворен колкото си и още нещо Бота почна първи да псува на майка ;)
Последна промяна от PR1C3BG на пон фев 11, 2019 7:38 pm, променено общо 1 път.

Върни се в “cs1.csgo.bg - Dust2 Only”