Оплакване от сложен бан

[url=steam://connect/cs1.csgo.bg:27015]Join server now![/url]

Модератори: Mister Armstrong, Dust2 Админи

Потребителски аватар
Mister Armstrong
Сървър Отговорник
Сървър Отговорник
csgo Мнения: 65

Re: Оплакване от сложен бан

Мнениеот Mister Armstrong » 12 авг 2019, 10:35

1) Никът със който сте баннат : 552
2) Вашето SteamId (+снимка) : https://steamcommunity.com/id/45333375774/
3) Причината поради, която смятате защо сте баннати несправедливо: Не виждам къде съм тролила. Играех си съвсем нормално.
Само че админа наложил бана ми каза съвсем друго. Стреляла си постоянно по твой съотборник и си стояла пред тунели и си чакала до последно. Така както те познавам, преди ме кастреше доста, ся да видим дали ше имаш тоя късмет. Бана ти е само за 2 часа, няма да се махне от никого и е заслужен.
Както можем да поднесем цветя, така можем и да влезем със вратата.

Потребителски аватар
552
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 4

Мнениеот 552 » 12 авг 2019, 10:49

1) Никът със който сте баннат : 552
2) Вашето SteamId (+снимка) : https://steamcommunity.com/id/45333375774/
3) Причината поради, която смятате защо сте баннати несправедливо: Не виждам къде съм тролила. Играех си съвсем нормално.
Само че админа наложил бана ми каза съвсем друго. Стреляла си постоянно по твой съотборник и си стояла пред тунели и си чакала до последно. Така както те познавам, преди ме кастреше доста, ся да видим дали ше имаш тоя късмет. Бана ти е само за 2 часа, няма да се махне от никого и е заслужен.
Прегледай демото и после ми говори. Първо, никъде в правилата не пише, че кампенето е забранено, играла съм по същият начин в присъствието на повече от 2ма админа и не съм получавала бан. Да не говорим, че не бях всеки рунд там. Второ, стрелнах по въпросния играч точно 1 път, а той стреляше по мен в продължение на 5-6 рунда и стоеше по същият начин до тунели, не виждам той да е баннат. Нито съм попречила по някакъв начин на играта на другите, нито съм тролила.

Потребителски аватар
Mister Armstrong
Сървър Отговорник
Сървър Отговорник

Мнениеот Mister Armstrong » 12 авг 2019, 11:52

Този бан ти изтича скоро и няма смисъл да го махам, не че няма демо, а защото има още малко до изтичането му. Другите админи(включвам себе си), сме длъжни да наказваме ВСЕКИ, който пречи на играта, без значение дали е авер или не. Моля без излишни коментари вече. Ако Администратора реши да каже нещо, очакваме мнението му по казуса.

Потребителски аватар
kitaeca123
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 1

Мнениеот kitaeca123 » 14 авг 2019, 14:56

1) Никът със който сте баннат : 他妈的
2) Вашето SteamId (+снимка) : STEAM_1:1:502391019
3) Причината поради, която смятате защо сте баннати несправедливо: Реших да поиграя във вашият сървър и изведнъж бях баннат без причина от Админ Getov и моля демото да бъде прегледано.

Потребителски аватар
Mister Armstrong
Сървър Отговорник
Сървър Отговорник

Мнениеот Mister Armstrong » 14 авг 2019, 15:53

1) Никът със който сте баннат : 他妈的
2) Вашето SteamId (+снимка) : STEAM_1:1:502391019
3) Причината поради, която смятате защо сте баннати несправедливо: Реших да поиграя във вашият сървър и изведнъж бях баннат без причина от Админ Getov и моля демото да бъде прегледано.
Очаквай Администратора да прегледа демото и да даде мнението си.

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1533
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 15 авг 2019, 11:58

Това е демото на което се вижда още от рунд 2 как ги локваш през стените- http://www.mediafire.com/file/g6ledrh7t ... itaeca.dem , ако решиш да си махнеш бана https://vip.csgo.bg
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Потребителски аватар
Carlos Brada
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 6

Мнениеот Carlos Brada » 16 авг 2019, 19:32

за 1 напсуване не се ли слага мют ? пък мен ме банват за 1 седмица
Последна промяна от ARROW на 16 авг 2019, 20:01, променено общо 1 път.
Причина: Пусни си оплакването по образеца. Прочети първото мнение!

Потребителски аватар
Mister Armstrong
Сървър Отговорник
Сървър Отговорник

Мнениеот Mister Armstrong » 16 авг 2019, 20:03

за 1 напсуване не се ли слага мют ? пък мен ме банват за 1 седмица
Оплакването ти не е по образеца, но както и да е (другият път го пусни по образец). Та към оплакването ти - Щом си псувал, админа по негова преценка може да ти наложи наказание. Лично аз ви мютвам и гагвам, но има случаи, в които въобще не слушате какво ви се говори и ни казвате как да си вършим задълженията, което не е ваша работа. Ще ти дам пример онзи ден, когато един играч напсува на майка друг (аз много мразя псувните на майка) и го предупредих устно по войс чата да се спре, след което той каза да не се имам за голямата работа (без да знае с кого говори), че съм бил админ нищо не значело и изяде бан за 1-2 дена. Така че по преценка на админа може и гаг и мют или също така бан да ти наложи. Така че следващия път като ви се каже нещо, слушайте, за това сме админи, за да има контрол в сървърите. Ще ти намаля бана, но другия път преди да почнеш да псуваш другите, се замисли какво и как ще го кажеш, за да няма после да се оплакваш, че си бил баннат.

Потребителски аватар
xGeT
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 1

Мнениеот xGeT » 17 авг 2019, 15:10

Докато си играх най-нормално в d2 only няколко дечковци дойдоха,и почнаха да ревът как "hack"вам,защото ги убивам на Mid.След няколко минути влезе вашата колега Admin MBP и без демо нито да ме е гледал ми лепна БАН за "Wallhack".Попитах го имаш ли демо да ме банваш ,а пича ми вика ,че няма да се занимава с мен и така ме банна без демо и дори не съм хак.Ако може да ме ънбаннете или поне да му поискате демо за да се докаже дали съм "Хак"
Nick:✪xGeT_^v^ csgo.bg
Steam ID:STEAM_1:0:171052374

Потребителски аватар
Mister Armstrong
Сървър Отговорник
Сървър Отговорник

Мнениеот Mister Armstrong » 17 авг 2019, 15:53

Докато си играх най-нормално в d2 only няколко дечковци дойдоха,и почнаха да ревът как "hack"вам,защото ги убивам на Mid.След няколко минути влезе вашата колега Admin MBP и без демо нито да ме е гледал ми лепна БАН за "Wallhack".Попитах го имаш ли демо да ме банваш ,а пича ми вика ,че няма да се занимава с мен и така ме банна без демо и дори не съм хак.Ако може да ме ънбаннете или поне да му поискате демо за да се докаже дали съм "Хак"
Nick:✪xGeT_^v^ csgo.bg
Steam ID:STEAM_1:0:171052374
Осведомил съм админа наложил бана ти. Очакваме отговор.

Върни се в “cs1.csgo.bg - Dust2 Only”