Оплакване от сложен бан

[url=steam://connect/cs1.csgo.bg:27015]Join server now![/url]

Модератори: NexX, Dust2 Админи

Потребителски аватар
HasMuKar5leva
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 6

Re: Оплакване от сложен бан

Мнениеот HasMuKar5leva » 17 юни 2020, 13:42

false ban ot getov писах на 100 места и в дискорд просто съм отчаян вече ot abuse-a на тези хора който наемате със нервни проблеми
Последна промяна от Emir на 17 юни 2020, 13:44, променено общо 1 път.
Причина: Пусни оплакване по образеца!

Потребителски аватар
HasMuKar5leva
Потребител
Потребител

Мнениеот HasMuKar5leva » 17 юни 2020, 14:26

1) Никът със който сте баннат : Has mu kar 5 leva

2) Вашето SteamId (+снимка) : https://prnt.sc/t1d81a ( нямам си и на представа това ли е ) STEAM_0:0:533971224 // [U:1:1067942448]

3) Причината поради, която смятате защо сте баннати несправедливо: Надявам се да го пиша за последен път : Аз отивам short убивам 1 с deagle Headshot (правеше шум и го чух ) След това излизам от short отивам към лонг виждам 1 и се скрих зад box-овете чух го и peek-нах и го убиx след това от short тръгвам към Б отивам на window не виждам никой и getov ме банва ( Според мен аз съм го убил със deagle-a и предполоагам се е ядосал и ме банва ) Да и аз се ядосвам и блъскам много ама ако съм админ няма да напрая такова нещо

Потребителски аватар
HasMuKar5leva
Потребител
Потребител

Мнениеот HasMuKar5leva » 17 юни 2020, 14:27

1) Никът със който сте баннат : Has mu kar 5 leva

2) Вашето SteamId (+снимка) : https://prnt.sc/t1d81a ( нямам си и на представа това ли е ) STEAM_0:0:533971224 // [U:1:1067942448]

3) Причината поради, която смятате защо сте баннати несправедливо: Надявам се да го пиша за последен път : Аз отивам short убивам 1 с deagle Headshot (правеше шум и го чух ) След това излизам от short отивам към лонг виждам 1 и се скрих зад box-овете чух го и peek-нах и го убиx след това от short тръгвам към Б отивам на window не виждам никой и getov ме банва ( Според мен аз съм го убил със deagle-a и предполоагам се е ядосал и ме банва ) Да и аз се ядосвам и блъскам много ама ако съм админ няма да напрая такова нещо

!!!!!!!!!(СЪЖАЛЯВАМ ЗА PASTE-A НО НЕЗНАМ ДАЛИ СЕ ЗАЧИТА ТАКА АКО ОТГОВОРЯ НА МОЯТ ПОСТ ИЛИ ТРЯБВА КОНКРЕТНО ТУК)!!!!!!!!!!!!

Потребителски аватар
HasMuKar5leva
Потребител
Потребител

Мнениеот HasMuKar5leva » 19 юни 2020, 12:39

are otgovorete mi kvo se praite na ludi bahti umrqliq server banvat i se praqt na ludi posle

Потребителски аватар
HasMuKar5leva
Потребител
Потребител

Мнениеот HasMuKar5leva » 19 юни 2020, 17:32

bravo dobur server nishto ne pravqt purviq put mi otgovarqte za 3 chasa sega za 2 dena ne praite nishto hubav server chudq se shto v facebook csgo grupata samo oplakvaniq ima ot vas veche si vzeh nov account i shte si cheatvam kolkoto iskam v umrqliq server i ipto smenih ne tursete :) :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Mister Armstrong
V.I.P.
V.I.P.
csgo Мнения: 88

Мнениеот Mister Armstrong » 19 юни 2020, 19:48

bravo dobur server nishto ne pravqt purviq put mi otgovarqte za 3 chasa sega za 2 dena ne praite nishto hubav server chudq se shto v facebook csgo grupata samo oplakvaniq ima ot vas veche si vzeh nov account i shte si cheatvam kolkoto iskam v umrqliq server i ipto smenih ne tursete :) :lol: :lol: :lol:
Недей да спамиш, ами изчакай да ти отговорят. С тия изказвания само показват какъв човек си всъщност. Не може да сме тук постоянно, всеки си има работа.
Пази оръжието си в мир, за да те пази то в боя.

Потребителски аватар
NexX
Сървър Отговорник
Сървър Отговорник
csgo Мнения: 67

Мнениеот NexX » 20 юни 2020, 11:17

Ако имаше поне малко уважение нещо така бих си направил труда да разбера какво се случва ,но след това изказване си заслужаваш и пермата :).
♥Live for the moment♥ :P

Потребителски аватар
HasMuKar5leva
Потребител
Потребител

Мнениеот HasMuKar5leva » 21 юни 2020, 17:37

dobre izvinqvam se togava ostavete si permata kato izteche she se vurna :roll: :roll:

Върни се в “cs1.csgo.bg - Dust2 Only”