Кандидатура за Модератор. [Отхвърлен]

Потребителски аватар
armin van buuren.
Tестов Админ
Tестов Админ
csgo Мнения: 134

Кандидатура за Модератор. [Отхвърлен]

Мнениеот armin van buuren. » нед апр 22, 2018 9:12 pm

1- Вашето име:
Иво.
2- По колко време можете да отделяте за форума:
По колкото е необходимо, но минимум 2 часа.
3- Имате ли опит като модератор - да ? къде? -
Да, имам. Бил съм тук модератор няколко месеца през 2016 и в danger-cs.eu също.
4- Тук можете да напишете защо искате да станете Модератор:
Защото не винаги има Администратор онлайн, а често има нарушения, като неспазен срок при кандидатурите и обиди, които не са за този форум, за да си избиват комплексите. Както и нарушения на главните правила на форума. Също така бих искал тук и сега д се извиня искрено за постъпката ми поради която бях понижен, а именно говорейки глупости и гагвайки колеги (дори и на шега), което разбирам, че не е мястото, нито времето за подобни шеги. За това искрено се извинявам и няма да има втори подобен случай на това!

Благодаря за отделеното внимание.

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
csgo Мнения: 837
SteamId: STEAM_0:1:48823744
Контакти:

Re: Кандидатура за Модератор.

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » нед апр 22, 2018 11:56 pm

В случея ти не е втори път , а за трети се случва да правиш глупости. Отначало правата ти бяха премахнати заради това , че кикваше играчи чрез source bans за което се направи на ударен и реши , че няма да се разбере. След това колегата Божо ти върна правата и решихме , че си се вслушал в думите "да се държиш като големите хора", но уви отново си осра пътеките за което те понижих, защото тук се стремим да има Админи , които са хем строги хем се отнасят като пичове към всеки играч и за пореден път доказа , че това не си го научил. От мен имаш не, правата които са ти вмомента са ти достатъчни (според моята глегна точка), но нека видим и какво ще кажат колегите.
When the beat drops I'm like:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡⊙ ͜ʖ ͡⊙)

Потребителски аватар
Sir Michael Caine
Глобален Админ
Глобален Админ
csgo Мнения: 63
SteamId: STEAM_0:1:88633469
Контакти:

Мнениеот Sir Michael Caine » пон апр 23, 2018 11:52 am

От мен ДА, тъй като ми се струва че си попораснал от времето когато правеше тея грешки, така че успех :)
Donkeys are actually cool ! :D

Потребителски аватар
elmatador
Глобален Админ
Глобален Админ
csgo Мнения: 176
SteamId: pokata_55

Мнениеот elmatador » пон апр 23, 2018 3:48 pm

Според мен избърза. След като преди преди няколко дни беше понижен на "Тест админ" след систематично неприлично поведение след 00:00 часа и при липсата на друг админ, не мисля, че мотивите ти ме убеждават, че наистина заслужаваш да си Модератор на форума, поради следните причини:

1. Не е нужно винаги да има онлайн Администратор. Не толкова хора пишат все още във форума, но се развива постепенно. Едва ли в 05:00 АМ ще си буден, ако някой реши да си изтипоса пасквила.
2. Обиди почти няма. Случва се, но е рядкост.
3. Неспазеният срок за кандидатурите също не се случва често. Смятам, че всеки админ, който гласува по кандидатурите е задължен и трябва да провери това. ;)

Всеки бърка, но твоите грешки станаха в повече. Не си малък и можеш да се държиш адекватно. Ти си знаеш защо не го правиш, както вече казах кога. На този етап съм "НЕ".

Весела ваканция в България!
"Не е важно какъв си - важното е да си добър човек!" А real man doesn't love a million women, he loves one woman in a million ways. НЕПОВТОРИМ

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
csgo Мнения: 837
SteamId: STEAM_0:1:48823744
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » вт май 08, 2018 9:06 pm

След няколко месеца отново.
When the beat drops I'm like:
( ͡° ͜ʖ ͡°)