Кандидатура за администратор [Одобрен]

Потребителски аватар
Lunatic
Tестов Админ
Tестов Админ
csgo Мнения: 2
SteamId: https://steamcommuni

Кандидатура за администратор [Одобрен]

Мнениеот Lunatic » пет юни 08, 2018 12:24 pm

1. Вашето име? Атанас
2. Вашата възраст? 19
3. От къде сте? Хасково
4. Skype за връзка с членовете на екипа? Личен е,ще ви го дам на лично.
5. Мотивирайте желанието си да станете част от екипа на csgo.BG? В сървъра играя всеки ден и всяка сутрин като влезна,и няма админи онлайн доста често ми се е случвало да се срещам с неприятности,и неприятни играчи които пречат на другите които са във сървъра.Също така не съм бил никога админ в сървър но вярвам че ще се справям добре взимайки пример от другите админи в сървъра. :)
6. Колко часа на ден е минимумът, който смятате да отделите за сървъра? минимумът е 4 часа на ден :)
7. Имате ли опит с Sourcemod? Не,но смятам,че ако ми се обясни ще схвана бързо :)
8. Имате ли някаква история като администратор? Не
9. Вашето SteamID? https://steamcommunity.com/id/liffbest

Потребителски аватар
elmatador
Глобален Админ
Глобален Админ
csgo Мнения: 160
SteamId: pokata_55

Re: Кандидатура за администратор

Мнениеот elmatador » пет юни 08, 2018 8:21 pm

Здравей. Засичал съм те често, когато играя. Не си ми направил лошо впечатление - даваш информация по картата, хвърляш оръжия, не мучиш, държиш се адекватно. Активността ти през последния месец е доста добра и наистина влизаш често и не за кратко. Нямаш банове, мютове или гагове от мен, което означава, че си перфектен, включително и от другите колеги. Не виждам защо да не изкараш едни проби, така че от мен имаш "ДА".
"Не е важно какъв си - важното е да си добър човек!" А real man doesn't love a million women, he loves one woman in a million ways. НЕПОВТОРИМ

Потребителски аватар
armin van buuren.
Админ в cs1
Админ в cs1
csgo Мнения: 125
SteamId: hard_bg

Мнениеот armin van buuren. » пет юни 08, 2018 9:23 pm

Аз също съм те срещал в сървъра и никога не си бил проблемен играч. Държиш се добре с играчите в сървъра, редовен си, не си бил наказван по какъвто и да е било начин досега, което доказва, че знаеш правилата и нямаш проблеми. Аз също смятам, че може да получиш един тестов период, за да се види как ще се справиш. ЗА.
Последна промяна от armin van buuren. на нед юни 10, 2018 9:04 pm, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Lunatic
Tестов Админ
Tестов Админ
csgo Мнения: 2
SteamId: https://steamcommuni

Мнениеот Lunatic » нед юни 10, 2018 8:22 pm

Благодаря ви ;) :)
Последна промяна от sムd?Yes?mムybe??? на вт юни 12, 2018 3:25 pm, променено общо 1 път.
Причина: Обикновените потребители не могат да коментират кандидата. Ако имате някаква важна информация за кандидата и искате да я споделите се свържете с администраторите на ЛС.

Потребителски аватар
elmatador
Глобален Админ
Глобален Админ
csgo Мнения: 160
SteamId: pokata_55

Мнениеот elmatador » нед юни 10, 2018 9:02 pm

Благодаря ви ;) :)

Не си прочел правилата внимателно. Кандидатът не може да пише под кандидатурата си, освен ако няма зададени въпроси към него. Нека да изчакаме мнението на другите колеги, преди Сад да вземе решение.
Последна промяна от sムd?Yes?mムybe??? на вт юни 12, 2018 3:27 pm, променено общо 3 пъти.
Причина: 13) Забранено е да се изявявате като Модератор във форума с мнения от рода "Оправи си темата според правилатa" "Пиши на кирилица" и т.н. ИЗПОЛЗВАЙТЕ БУТОНА "Докладвай" в такива случаи!!!
"Не е важно какъв си - важното е да си добър човек!" А real man doesn't love a million women, he loves one woman in a million ways. НЕПОВТОРИМ

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
csgo Мнения: 718
SteamId: STEAM_0:1:48823744
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » вт юни 19, 2018 1:52 pm

Нека гласувам и аз доверие и да видим как ще се справиш първо с тестовите права.

Одобрен!
When the beat drops I'm like:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡⊙ ͜ʖ ͡⊙)

Върни се в “Кандидатури за администратор в сървъра”