Оплакване от Администратор

Модератор: Jailbreak Админи

Потребителски аватар
GOTABGPLAY
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 13

Re: Оплакване от Администратор

Мнениеот GOTABGPLAY » 06 сеп 2019, 17:04

1. Ник на въпросния администратор. cerberus g0d
2. Линк към демото съдържащо нарушението на администратора, което трябва да запишете или снимка.
https://prnt.sc/p2ozqj
https://prnt.sc/p2ozdx
3. Причината защо точно се оплаквате от даден администратор.
защото ме бан на без причина от сървъра и ме банна без да съм му казал нещо

Потребителски аватар
Jon Snow
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 13

Мнениеот Jon Snow » 12 сеп 2019, 02:44

1. Ник на въпросния администратор. Cerberus
2. Линк към демото съдържащо нарушението на администратора, което трябва да запишете или снимка.
https://dox.abv.bg/download?id=bbbbeb1d42# - Линк за сваляне
Демото не е ТОЧНО на посоченият админ ,но ако се погледне ще се разбере ,че не само човекът на когото е снимано демото се държи все едно е над ДРУГИТЕ ,но ще се види и какво прави админът когато е в сърварът. (Моля Sad-а да го прегледа защото е ВАЖНО)
3. Причината защо точно се оплаквате от даден администратор.
Оплаквам се от този Админ защото той позволява на 552 да прави каквото си иска .
-Позволява да говори ДОРИ когато е мъртва,НО ние не можем !
-Винаги я мести ЦТ с изречението "Тя няма V.I.P и ще трябва да чака"
-Както се вижда на демото ние си ползваме кредитите които сме си изиграли,НО "АДМИНА" решава да ни slay-ва дори след изиграни дни.(нищо ,че и той и 552 са правили същото при други играчи)
-Мютва/Гагва за най-малкото
-БАНВА за най-малкото (като доказателство ще предоставя причина за БАН на Играч ne znae pravilata za poreden put-това е за 60минути)
-Дава кредити когато сърварът е празен.

Потребителски аватар
CERBERUS
Dust2 Админ
Dust2 Админ
csgo Мнения: 9

Мнениеот CERBERUS » 12 сеп 2019, 03:46

1.Никога не съм казвал нещо от сорта на тя няма вип и за това няма да чака.
2.Нафармените кредити чрез General Exploit of Game/Map/Server/Bug са доста интересни.
3.Преместването става когато няма никого в Queue
4.Всички демота ще бъдат прегледани но не на POV demo а предоставеното от сървъра.
5.Не знам как след последното ти оплакване към админ Sash говореше че съм позволявал много неща, сега когато започнах да си изпълнявам задълженията изведнъж реши че банвам или гагвам за най-малкото.Моля да композираш оплакванията си както трябва,ти се оплакваш от админ не на играч - 3. Причината защо точно се оплаквате от даден администратор.
Оплаквам се от този Админ защото той позволява на 552 да прави каквото си иска .
6.Говоренето от нейна страна е позволено защото е СТ няма команда да не говори,мърта е да но не издава или не пречи на Саймън/Warden да говори свързано с играта си,никъде в правилата на Правила за Полицайте/Надзорниците: не пише че трябва да не говорят докато са мъртви.
7.Никога няма да наруша правата си и да дам кредити на когото и да е.
8.Баннът върху Silvera който съм сложил е за многократно не знаене на правилата и спорене за всеки един път когато е бил убиван или нещо.И ти няма какво да пишеш за него.
9.Моля и ти да си прочетеш правилата както казах на Silvera :)

Потребителски аватар
busterbroo21
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 19

Мнениеот busterbroo21 » 13 сеп 2019, 21:44

@cerbus специално ти за 552 си затваряш очите мога да потвърдя всичко написано от "itachi" но нямам демо или някакъв вид доказателство сигурно няма да си спомниш как пред тебе тя ме псуваше и аз като се обадих да кажа една думичка бях мют а тя за "я си е*и майката" нищо...
Последна промяна от sムd?Yes?mムybe??? на 14 сеп 2019, 17:19, променено общо 1 път.
Причина: Ако още един път ти бъде изтрито или смалено мнение в тази тема ще ти е за последно.

Потребителски аватар
nikiBG
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 8

Мнениеот nikiBG » 14 сеп 2019, 14:02

1.Sash
2.https://steamcommunity.com/id/dmitriiwi ... reenshots/ най-скорошната снимка
3.Sash ctbanna pafi за no mic а pafi му написа в чата че има мик но не му се играе ct.Тогава Pafi каза вув voice чата че има микрофон но не му се играе ct и Sash го кикна от сървъра.

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1581
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 14 сеп 2019, 17:34

Админа е предупреден и при следващо провинение правата му ще бъдат премахнати.
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Потребителски аватар
Hello_There
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 3

Мнениеот Hello_There » 14 сеп 2019, 18:44

1.Sash
2.Нямам демо понеже не очаквах админа да направи това.
3.Първоначално бях гагнат за 1 ден от админ Sash за една обида,след това написах 4 изречения в админ чата от сорта на ,,Ти ме фрийкилна дай ми ревайв не ме гледай"и след това ме банна всичко това стана,защото имаше AWP на пода и wardena начерта линия точно върху AWP-то и каза който го вземе умира,човека пред мен взима AWP-то и го подава на мен и админ Sash уби само мен

Потребителски аватар
Cral3r
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 25

Мнениеот Cral3r » 15 сеп 2019, 15:07

1.Sash
2.Имам само снимка (15.9.2019 15:00) http://prikachi.com/images.php?images/622/9650622W.png
3.Аbuse-ва.Админа го бунтиха с неща от шопа 2 рунда (deagle и awp),след което на 3 рунд той реши да си сетне 10к кръв.

Потребителски аватар
� Get Squid'd �
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 10

Оплакване от Админок

Мнениеот � Get Squid'd � » 15 сеп 2019, 16:52

1. cerberus_g0d
2 . https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ ... 1A2812B80/
2 . https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ ... B2956C7D7/
3 . Имате си бот дето записва всичко в 6:30 аз и Cral3r пускахме музика (не силна само химна на България(за да покажем на новото поколение колко красив ни е химна), Съветския съюз и малко "earrape"-ове) нормални неща . и мен ме банна за 200 мин а Cral3r само го мютна за 200 мин wtf ? Това е поредно "разумно" оплакване за този "Админ" и трябва да му се отнемат правата . Доказателсво в линковете .
Корекция: След мен иc Cral3r беше баннат което е неразумно защото пускането на музика не е ли за мщют . Това показва че админа (cerberus_g0d) не си знае правилата ( бати потката:Dust2 и JB не са еднакви "приятел" ) така че да чао !

SADE ARE OPRAWQI SI SURVARITE WE BATI community-TO OTKRI TOLKOWA BUGOWE A TI KO PRAISH ?
Отговор : нищо . (прсто съвет) :ддддддддд

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
Big Boss
Big Boss
csgo Мнения: 1581
Контакти:

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » 15 сеп 2019, 17:21

Хайде сега пак си пусни оплакването и то да бъде грамотно написано.
Searching for brain....
error not found, please try again later.

Върни се в “cs6.csgo.bg - JailBreak”