Кандидатура за Админ -KIKI: D [Отхвърлен]

Потребителски аватар
kiki10
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 2

Кандидатура за Админ -KIKI: D [Отхвърлен]

Мнениеот kiki10 » вт юли 10, 2018 1:34 pm

1. Вашето име? - Илиян Илиев
2. Вашата възраст? - 14
3.От къде сте?- гр. Първомай
4. Skype за връзка с членовете на екипа? - KIKI: D - Със зелено К
Discord- ✯𝐊𝐈𝐊𝐈✯
5. Мотивирайте желанието си да станете част от екипа на csgo.BG? - Имам желание да стана администратор,защото има играчи, който нарушават правилата на сървъра и това кара и другите играчи да правят каквото си искат, докато ги няма админите. Докато съм в сървъра ще се старая да е забавно.
. Нямам проблем с другите админи, когато някой нарушава правилата се обръщам към MrPotatoGuy или някой от админите. Имам голямо желание да стана част от това семейство,защото това е моята голяма мечта. Да съм админ в любимият ми сървър. Надявам се да ме харесате :D
6. Колко часа на ден е минимумът, който смятате да отделите за сървъра?- Редовен съм. Отделям по 3 часа минимум всеки ден.
7. Имате ли опит с Sourcemod? - Горе долу, но знам повечето команди 8. Имате ли някаква история като администратор? - Бях администратор в cs 1.6. 9. Вашето SteamID и/или линк към профила ви в Steam - http://steamcommunity.com/id/iliqn16/
10. До кое ниво сте стигали/можете да стигнете на картата 100traps?- Минавал съм го. 11. Sad- просто не бях активен защото бях на почивка, а забравих че трябва да напиша във форума. Съжелявам за оцъствията. Няма да се повтори!!!!!!!!!!!!!!!!

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
csgo Мнения: 894
Контакти:

Re: Кандидатура за Админ -KIKI: D

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » ср юли 11, 2018 6:15 pm

Голяма почивка е било за последният месец и 15 дни си посетил сървъра точно 7 пъти. След два месеца отново!
When the beat drops I'm like:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡⊙ ͜ʖ ͡⊙)

Върни се в “Кандидатури за администратор в сървъра”