Аре да си стегнете малко админите

Място за всичката простотия

Модератори: Сървър Админ в cs2, Сървър Админ в cs1, Сървър Админ в cs3, Глобални Админи

Потребителски аватар
alone89
Потребител
Потребител
csgo Мнения: 7
SteamId: mitko891009

Аре да си стегнете малко админите

Мнениеот alone89 » нед авг 12, 2018 3:13 pm

Вземете си стегнете малко админите, защото голяма част от тях са напълно неадекватни. Пример: админа ARROW в дъст 2 - само си гледа играта а неговите, които дремят в базата на терористите с awp при положение, че бомбата е заложена - нищо не им казва.
Има един индивид, който се пише "Silver Ellit" който 90 процента от времето само чака в базата на терористите а през останалите 10 процента, когато накрая се сети, че трябва да ръшне - то винаги излиза на стрелба - знаейки къде е противника (без да се огледа никъде другаде а директно към главата ти). По-явен WALL хак от тоя няма в сървъра. Много хора се оплакват от него и нито един админ не предприема действия да мине да го гледа даже! И днес не си сдържах нервите и нахраних тоя "Silver Ellite", казах му нещо от рода на "ей наркоман пробит - днеска колко черти дръпна" - и ARROW ме гагна за 240 минути?! За тази малка обида - толкова много време?! Това даже не е псувня..
Значи за тези които постоянно клечат в базата дори и на заложена бомба и освен това играят с явен хак - нищо не се прави а когато някой като мен - ядосан си изпусне нервите и веднага наказание.

Потребителски аватар
armin van buuren.
Tестов Админ
Tестов Админ
csgo Мнения: 130
SteamId: hard_bg

Re: Аре да си стегнете малко админите

Мнениеот armin van buuren. » нед авг 12, 2018 3:26 pm

Ще се научиш да се отнасяш нормално с играчите от сървъра и може би няма да получаваш наказания. Говоря за всички, защото от няколко дни те гледам как постоянно обиждаш и се заяждаш с играчите и това е причината за дългият гаг. Аз последно време не съм забелязал съмнителни моменти от играчът. Като толкова ти е съмнителен, влизаш спектатор и му правиш демо, след което се оплакваш тук, а не да си избиваш комплексите върху играчите и после да се питаш защо получаваш наказание. Не ти отива на годините да се държиш по този начин. Това, че си на 28 не ти дава право да раздаваш правосъдие, държейки се надменно с повечето играчи или пък оплаквайки се, че онзи кампел, онзи е хакер. Няма правило, което да забранява играчите да стоят и кампят в базата.

Да, дразнещо е, но няма какво да се направи, все пак това е масак сървър, какво очакваш. Надявам се да съм бил достатъчно изчерпателен. Просто укроти нервите, защото не е никак приятно, нито за теб, заради наказанието, което получи, нито за останалите.

Потребителски аватар
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
sムd?Yes?mムybe???
csgo Мнения: 796
SteamId: STEAM_0:1:48823744
Контакти:

Re: Аре да си стегнете малко админите

Мнениеот sムd?Yes?mムybe??? » нед авг 12, 2018 7:06 pm

За тази цел има плъгин , който слайва играчите при обезвредена/незаложена бомба. Ако смяташ, че е хакер можеш да го докладваш, ако обиждаш получаваш гаг/мют/бан.
When the beat drops I'm like:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡⊙ ͜ʖ ͡⊙)

Върни се в “Кошче”